Парубій і понад половина нардепів отримали більше 40 млн грн компенсації за оренду житла

  • 25 января 2019, 13:28
  • 3102

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та 176 народних депутатів отримали 40 633 450 млн гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в 2018 році.

Так, 162 депутати отримали по 237 250 гривень компенсації, в тому числі Парубій, голова фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк та голова "Народного фронту" Максим Бурбак.

У фракції "Блок Петра Порошенка" кошти з держбюджету на відповідні цілі отримали 63 з 135 депутатів, в тому числі Андрій Вадатурський, Аркадій Корнацький, Іван Куліченко, Богдан Онуфрик, Олександр Сугоняко, Костянтин Усов, Олександр Черненко і кандидат у президенти Сергій Каплін.

У фракції "Народний фронт" компенсацію отримали 42 з 80 депутатів, в тому числі заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Олег Кришин та Ігор Лапін.

В "Об'єднанні "Самопоміч" бюджетні кошти отримали 14 із 25 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко.

В "Опозиційному блоці" – 9 із 43 нардепів, серед яких Дмитро Колєсніков.

Також отримали компенсацію 10 із 24 депутатів групи "Партія "Відродження", в тому числі Євген Геллер і Антон Кіссе; 4 з 19 депутатів групи "Воля народу"; 8 із 21 депутатів фракції "Радикальної партії" (в тому числі Олена Кошелєва, Олег Купрієнко та Юрій-Богдан Шухевич), а також 4 з 20 депутатів фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (в тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

Компенсацію отримали 25 з 61 позафракційного депутата, зокрема кандидати в президенти Віталій Купрій, Євген Мураєв, а також депутати Андрій Білецький, Володимир Парасюк, Борислав Розенблат, Юрій Тимошенко і Дмитро Добродомов, який подав документи в Центральну виборчу комісію.

Теги
Компенсація
Житло
Депутати
Парубій
Рада
Верховна