Ігор Проценко: що відомо про можливого прокурора Одещини

  • 15 января 2021, 11:17
  • 2348

​За останній тиждень з’явилось багато чуток про майбутнє призначення прокурора Одеської області. У них стверджується, що на цю посаду призначать Ігоря Проценка, який раніше вже обіймав цю посаду. 

Ми прочитали його інтерв’ю та вибрали найцікавіші цитати, розповідає polygraf.net з посиланням на МИР.

​- Я народився в родині шахтаря і вчительки в маленькому містечку Донецької області. Потім вступив до ВНЗ, почав працювати слідчим в органах прокуратури міста Макіївки. Звідти був переведений на роботу в прокуратуру столиці. Там працював на різних посадах в тому числі прокурором району, потім в апараті Генеральної прокуратури України.

- В Одеській області я намагався поламати усталені схеми розбазарювання комунальної власності, незаконного будівництва і роздачі земель. Одесити повинні пам'ятати, як ми повернули Одесі будівлю міського РАГСу, а також інші незаконно подаровані комерсантам об'єкти нерухомості, повернули державі санаторії в обласному центрі та області, домагалися знесення незаконних будов на березі моря і так далі.

- Я людина не дуже публічна. У ЗМІ я практично не виступав, а моя сторінка в соціальних мережах була створена під час виборів до Одеської міськради, оскільки через неї я намагався донести свою позицію як кандидат в депутати. Я вважаю, що про людину краще говорять його справи, вчинки, ніж тисячі слів.

​- Мені смішно читати, що в моєму призначенні прокурором Одеської області зацікавлені конкретні бізнес-еліти Одеського регіону. Я однаково віддалений від будь-якого бізнесу в області. Виходячи з розгорнутої проти мене інфокампаніі, можна сказати, що хтось дуже хоче впливати на призначення прокурорів області.

- Я розмежовую посадові повноваження і будь-які зв'язки. Всі, хто мене знають особисто, розуміють, що на будь-якій посаді я залишаюся одно віддаленим від будь-яких зв'язків, і головними залишаються лише посадові повноваження.

- У мене були інші неодноразові конфлікти з Пшонкою, якого я вже не міг сприймати як чесну людину. Тільки після його втечі з країни я повернувся до звичайної прокурорської діяльності. Але благополуччя було недовгим. До кінця 2014 року мене звільнили в зв'язку з люстрацією без єдиного на те підстави. Шість з гаком років я домагався правди в українських судах та ЄСПЛ.

- Можу сказати, що знайшов для себе другу професію - адвоката. Я побачив роботу правоохоронної системи з іншої сторони. Більш того, я зміг домогтися довіри одеситів на останніх місцевих виборах і стати депутатом Одеської міськради.

- Чи хочу я працювати в органах прокуратури сьогодні? Природно, я відповім ствердно. Де ж буде ця робота і з чим вона буде пов'язана - поживемо і побачимо.

Подписывайтесь на наш "Телеграмм - канал", чтобы  всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Проценко
Слухи
Прокурор
Одесса
Область
Назначение