Проти Ситника порушено кримінальну справу

  • 22 июля 2016, 15:54
  • 2614

Причиною стало те, що двоє членів Ради громадського контролю при НАБУ подали неправдиві дані про себе, а Ситник їх не звільнив.

Генеральна прокуратура порушила кримінальне провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Про це повідомив журналіст Володимир Бойко у Facebook.

За його словами, відповідний лист про це отримав народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко, який і повідомив про злочин, скоєний Ситником.

Причиною звернення нардепа до Генпрокуратури стало те, що двоє членів Ради громадського контролю при НАБУ подали неправдиву інформацію про себе, а голова бюро Артем Ситник, попри закон, відмовився їх звільняти.

Журналіст зазначив, що, зокрема, глава Ради громадського контролю при НАБУ Віталій Шабунін не вказав у декларації земельну ділянку, кошти, отримані від посольства Нідерландів "на боротьбу з корупцією", а також приховав доходи від столичної квартири, яку він здавав в оренду.

ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ - Сытая жизнь главного антикоррупционера Сытника

Інший посадовець Ради громадського контролю при НАБУ Дмитро Шерембей в автобіографії не вказав освіту, а також те, де працював з 1993 по 2003 рік. Журналіст стверджує, що освіти Шерембей і не має, оскільки тричі відбував покарання за скоєні ним квартирні крадіжки.

Таким чином, після повідомлення Ситнику про підозру, його можуть відсторонити від посади директора НАБУ на період досудового розслідування.

Теги
дело
уголовное
прокуратура
сытник_артем_сергеевич