Проти Ситника порушено кримінальну справу

  • 22 июля 2016, 16:54
  • 1570

Причиною стало те, що двоє членів Ради громадського контролю при НАБУ подали неправдиві дані про себе, а Ситник їх не звільнив.

Генеральна прокуратура порушила кримінальне провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Про це повідомив журналіст Володимир Бойко у Facebook.

За його словами, відповідний лист про це отримав народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко, який і повідомив про злочин, скоєний Ситником.

Причиною звернення нардепа до Генпрокуратури стало те, що двоє членів Ради громадського контролю при НАБУ подали неправдиву інформацію про себе, а голова бюро Артем Ситник, попри закон, відмовився їх звільняти.

Журналіст зазначив, що, зокрема, глава Ради громадського контролю при НАБУ Віталій Шабунін не вказав у декларації земельну ділянку, кошти, отримані від посольства Нідерландів "на боротьбу з корупцією", а також приховав доходи від столичної квартири, яку він здавав в оренду.

ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ - Сытая жизнь главного антикоррупционера Сытника

Інший посадовець Ради громадського контролю при НАБУ Дмитро Шерембей в автобіографії не вказав освіту, а також те, де працював з 1993 по 2003 рік. Журналіст стверджує, що освіти Шерембей і не має, оскільки тричі відбував покарання за скоєні ним квартирні крадіжки.

Таким чином, після повідомлення Ситнику про підозру, його можуть відсторонити від посади директора НАБУ на період досудового розслідування.