Спецпроект - подвiйне життя Президента Порошенко

  • 4 апреля 2016, 15:43
  • 2880

Протягом серпня 2014 року на Британських Віргінських островах тривав процес реєстрації компанії Prime Asset Partners Limited, єдиним власником якої є президент України Петро Порошенко.

Про це йдеться у розслідуванні «Подвійне життя президента» Анни Бабінець для програми «Слідства.Інфо» на Громадському.

Згідно з оприлюдненою інформацією, фірма Prime Asset Partners Limited була зареєстрована 21 серпня 2014 року за адресою: Akara Buildings, 24 De Castro Street Wickhams Cay I, Road Tortola, BVI. Prime Asset Partners Limited зі статутним капіталом $1000 була створена як холдингова компанія, яка об’єднує українські структури групи Roshen.

Реєстрацією фірми, акціонером якої є Петро Порошенко, займалися юристи з Кіпру разом з панамською компанією Mossack Fonseca & Co.

Нагадаємо, у серпні 2014 року у зоні проведення АТО на сході України сталася так звана Іловайска трагедія, коли українських бійців узяли в кільце російські військові. Лише за офіційною інформацією, під час боїв за Іловайськ 459 українських військових загинули, 478 були поранені, 180 – взяті у полон.

Зазначимо, що Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії. Разом з тим, президент не задекларував офшор на Віргінських островах.

 
Теги
скандал
оффшор
порошенко_петр_алексеевич