В Одесі під виглядом патріотів члени організації “Україна це ми” вирішували господарський спор в камуфляжі зі зброєю

  • 16 мая 2017, 7:32
  • 3847

15 травня близько 11 години ранку співробітниками поліції міста було затримано групу осіб, які намагались захопити приміщення на вул.Літературній. Особи є членами організації “Україна це ми”, що впродовж декількох місяців з’явилась на мапі суспільного життя Одеси. Назва, з одного боку, недвозначно натякає на високий ступінь патріотизму її членів, а з іншого – демонструє зразок узурпації та використання патріотичних символів з метою досягнення власних інтересів. Під час операції один з “патріотів” зачинився в приміщенні та погрожував зброєю, але після перемовин з поліцією здався. Також були затримані інші учасники невдалого захоплення.

Нагадаємо, що головою вищезгаданої організації є В.Голодок, колишній співробітник УБОПа в Одеській області. В бажанні стати частиною патріотичного руху Одеси ця особа, ймовірно використовуючи колишні зв’язки в колишній міліції, витребував для свої членів подяки за начебто боротьбу з наркоторгівлею. При цьому варто зазначити, що в організацію залучений учасник АТО, котрий має сумнівну біографію як до мобілізації, так і безпосередньо під час служби. Це неодноразово підтверджували бійці та командир в/ч, в складі якої відбував свою мобілізацію АТО-шник.

Ситуацію відносно діяльності професійного АТО-шника коментують бійці та командир підрозділу.

В то й же час, рівень дискусії та взаємодії сторін сьогоднішнього конфлікту можна побачити на наступному відео “патріотів” з “Україна це ми”.

Відповідь на питання, чи коректно називати патріотами вищевказаних осіб, очевидна. Дякуємо поліції за швидку реакцію, та сподіваємось, що закон в нашій країні завжди буде один для всіх.

Теги
Захват
Оружие
Полиция
Одесса