Майже половина нардепів прогулювала засідання Ради у лютому – КВУ

  • 5 марта 2020, 10:45
  • 2334

Жодного пленарного засідання в лютому не пропустили 178 народних депутатів.

аку інформацію за даними зведеної електронної реєстрації народних депутатів оприлюднив Комітет виборців України, повідомляє Національне бюро розслідувань України, повідомляє Полиграф.НЕТ.

«За даними КВУ, показники відвідування Ради в лютому знизилися у порівнянні з іншими місяцями. Так, всього впродовж лютого відбулося 13 пленарних засідань ВР. При цьому всі засідання Ради за місяць відвідали лише 178 народних депутатів, тобто, менше половини. Для порівняння: в грудні 2019 року всі засідання Ради відвідали 240 народних депутатів, листопаді – 299 депутатів», — йдеться у повідомленні.

За інформацією Комітету виборців, серед фракцій Верховної Ради вищі показники відвідування в депутатів «Слуги народу», «Голосу» та «Європейської солідарності».

«Так, в середньому на засіданнях Ради були присутні 75% депутатів СН, 67% депутатів „Голосу“ та 62% — „ЄС“. Нижчі результати в „Опозиційної платформи – За життя“ – 57% та ВО „Батьківщина“ — 55%», — зазначають у КВУ.

При цьому в КВУ зауважують, що ці цифри є значно нижчими, аніж місяцем раніше, в січні 2020. Тоді в середньому на засіданнях Ради були зареєстровані 80% депутатів «Європейської солідарності», 79% — «Слуги народу», 72% — ВО «Батьківщина», 71% — «Голосу», 67% — ОПЗЖ.

«На початку лютого парламент перейшов до розгляду змін до Земельного кодексу. Зокрема, до голосування в сесійній залі поправок народних депутатів. Традиційно це та процедура, яка не привертає особливої уваги парламентаріїв. Більшість поправок депутатами не враховуються, а їх розгляд є швидше формальним, аніж реальним механізмом вплинути на текст законопроєкту. Ймовірно, саме це й стало причиною зниження активності депутатів у лютому», — заявив голова КВУ Олексій Кошель у дописі на сторінці КВУ у Facebook.

Подписывайтесь  на наш «Телеграм-канал», чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Прогули
Засідання
Рада
Верховна
Депутати
Народні