Порошенко виступив проти обміну українських моряків

  • 27 августа 2019, 10:28
  • 2231

Нещодавно стало відомо, що українські моряки нарешті повернуться додому. Україна і Росія досягли попередньої домовленості про обмін утримуваними особами за формулою «33 на 33». Проте, екс-президент Петро Порошенко заявив, що він проти обміну українських моряків. Про це повідомив політолог Дмитро Литвин.

У пресі вже повідомляли, що Україна з Росією нарешті знайшли спільну мову. І в українських моряків та їхніх родин нарешті з’явилася надія об’єднатися. Домовилися провести обмін за формулою «33 на 33».

Деякі джерела повідомляли, що вже навіть почалася підготовка обох сторін до довгоочікуваного обміну полоненими. 

Проте, екс-президент Петро Порошенко висупає проти повернення полонених під прапором обміну.

“Петро Порошенко заявив, що не можна розмивати рішення міжнародного трибуналу зі звільнення наших моряків за допомогою того, що ця тема пішла в контекст обміну утримуваними особами. Мовляв, моряків потрібно звільнити негайно і НЕ через обмін. А як конкретно? Як це реалізувати? Якщо Путін відмовляється звільняти їх безумовно як за рішенням трибуналу, то тоді що? Який план Б? Ніякого? Нехай ще посидять?” — пише політолог.

Схоже, що екс-гаранту більш важливе дотримання різних бюрократичних документів, ніж швидке повернення моряків додому. 

“Тільки б не нашкодили такі коментарі”, — застерігає Дмитро Литвин.

Українці в коментарях пишуть, що Порошенко боїться повернення моряків додому. Він не зацікавлений у цьому, бо військові можуть дати показання проти нього. Про те, як він віддав приказ відправити їх транзитом через окуповану територію.  

Тому не дивно, що саме зараз Порошенко виступив проти обміну українських моряків. 

Теги
Обмін
Моряки
Порошенко
Петро