Вернуться на главную

У маєтках Порошенка і Яценюка зробимо санаторії для дітей воїнів АТО, — Семеніхін

29-07-2019, 10:21 | 6716 0
У маєтках Порошенка і Яценюка зробимо санаторії для дітей воїнів АТО, — Семеніхін

Мер Конотопа Артем Семеніхін під час Маршу «За українське майбутнє без олігархів» заявив, що українці не терпітимуть знущань влади, а революція вже близько.

«У Конотопі люди не здаються, попри дії влади. Губернатор Сумської ОДА, якого призначив Порошенко за квотою Яценюка, будує собі дім у центрі Сум і ходить до московських попів.

Через мажоритарників влада намагається пролізти до Верховної Ради, а Президент збирається залишитися в кріслі. Депутати від Партії регіонів, як Ігор Маленко наприклад, зараз є членами «Блоку Петра Порошенка».

Порошенко хоче, щоб молодь їхала геть і не протестувала. Але протестні настрої великі. Що роблять в цей час політтехнологи Порошенка? Фотографують його у Маріуполі з попом Московського патріархату. На цей раз вони не втечуть, бо аеропорти будуть закриті. Вони відповідатимуть за свої вчинки. Ми дивувалися, що у Януковича розкішні маєтки…

Ні, це у Порошенка, Охендовського та Яценюка маєтки. Там скоро зробимо санаторії для дітей воїнів АТО», — зазначив Семеніхін. 

Вывести на печать
читайте также
новые досье
27 августа 2019 | 10:48
Убийца 968