Пашинського знову звинуватили в корупції у сфері оборони

  • 19 июля 2016, 11:08
  • 2690

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко висунув звинувачення представнику "Народного фронту" Сергію Пашинському, який обіймає посаду голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради, у корупційних діях під час оборонних закупівель.

Про це нардеп написав у своєму Facebook, відповівши на докори одіозного "фронтовика" щодо неналежної якості дрона, якого Луценко має намір відправити у Авдіївку.

Ігор Луценко публічно поставив Пашинському кілька запитань:

"1. Де ті Фурії та інша техніка, котру втридорога закупило Міністерство оборони? Чому державні мільйони потрачено на закупку безпілотників, а у Авдієвці у бійців немає аеророзвідки навіть на найпримітивнішому рівні, чому бійці дзвонять по допомогу до МЕНЕ? Вам особисто ці факти не "дивні"?

2. Країна тратить на оборону протягом останніх двох років близько 3% ВВП щорічно. Чому при таких мільярдних затратах (це НЕ рахуючи омріяних вашою фракцією грошей Януковича) у бійців на передовій у Авдієвці немає найнеобхідніших засобів розвідки?

3. Скільки ще відсотків ВВП має дати вам особисто та урядовцям і Головнокомандуючому, щоб врешті у Авдієвській промзоні у солдат з’явилися хоча б отакі "іграшки" – 13% ВВП, 30%? Може, просто нехай мародери крадуть менше бюджетних коштів і не купляють наддорогий мотлох?"

Водночас, Луценко заявив, що він готовий до публічних дебатів на тему "кричущої корупції в забезпеченні армії та Нацгвардії".

Сам Пашинський наразі ніяк на це звернення не відреагував.

 
Теги
коррупция
пашинский_сергей_владимирович