Журналісти знайшли віллу Михайла Бродського в Італії (фото)

  • 26 декабря 2018, 12:07
  • 2214

У колишнього глави Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва часів Януковича, екс-нардепа Михайла Бродського знайшли шикарну віллу в Італії. Йдеться про маєток XVI століття, переобладнаний в готель Villa Cordevigo, що розташований поблизу Верони.

Так, журналістам стало відомо, що Бродський з кінця 90-х років почав виводити кошти в Італію для їх заощадження та легалізації. Йдеться про кошти, які заробляв концерн Бродського «Денді». «У тому числі туди ж пішли кошти ошуканих вкладників однойменного банку. Бродський, як людина, яка знається на фінансових махінаціях, розумів, що в банках сумнівні гроші довго лежати не зможуть, а тому за допомогою італійських друзів інвестував їх у нерухомість», – пишуть журналісти.

Видання, посилаючись на документи з італійського та українського реєстрів, зазначає, що з 1996 до 2006 рік італієць Альдо Арпі входив до складу співзасновників компанії «Венето» Бродського, а з 1997 по 2004 – компанії «Денді».

Пізніше він звів Бродського з італійської сім’єю Деліборі (Delibori), яка володіє декількома готелями і виготовляє вино в Італії. «Бродський допоміг італійським бізнесменам з кредитами, яких вони тоді потребували, взамін чого отримав актив – віллу XVI століття, переобладнану в готель Villa Cordevigo», – пишуть журналісти.

«Ця повністю відреставрована венеціанська вілла XVI століття з відкритим плавальним басейном і гідромасажною секцією розміщена в 10 хвилинах їзди від озера Гарда. Всі номери SPA-готелю обставлені старовинними меблями і оформлені з використанням дерев’яних балок на стелі або вишуканих килимів. З вікон відкривається вид на навколишні виноградники і сади», – так сервіс Booking.com рекламує готель Villa Cordevigo Wine Relais поблизу Верони.

Фото з цього готелю в травні 2017 року на своїй сторінці у Facebook опублікував син Бродського Юрій. З коментарів під нею можна зробити висновок, що нерухомість дійсно належить його родині. «Колишній депутат Київради Олексій Давиденко небезпідставно запитує Юрія: «Нічого собі ти маєток прикупив на продажу тістечок з Калини (кондитерська сім’ї Бродських – ред.). Треба й собі кондитерську відкрити». Колишній депутат Луганської ради Ігор Ліскі і зовсім коментує фото Бродського словами «Знайоме місце». На що Юрій досить однозначно відповідає «Оппа спалився». І далі пише, що це «Корвіго»», – пише видання.

Відповідно до фінансових показників, взятих у відритому реєстрі італійських компаній, вілла і виноградники оцінюються в 7,52 млн євро (240 млн грн). За минулий рік готель заробив 3 млн євро, а чистий прибуток в результаті склала 305 тис. євро (9,76 млн грн).

«Варто зазначити, що зарубіжна нерухомість Михайла Бродського оформлена на «чисті» італійські компанії. Це означає, що в разі арешту його майна судами, Villa Cordevigo залишиться недоторканою. На відміну від розкішного будинку Бродських під Києвом, площею 849 кв. метрів з тенісним кортом, басейном і теплицею на території», – підсумовує видання.

 
Теги
Италия
Вилла
Бродский_Михаил_Юрьевич