В Одесi вимагають звiльнення суддi-корупцiонера Сергiя Кiчмаренка

  • 9 июля 2019, 14:16
  • 2959

Сергій Кічмаренко продовжує обіймати посаду голови Приморського районного суду Одеси, незважаючи на факти відвертої корупції та неетичної поведінки. Терпіння скінчилося не лише у активної спільноти міста, а й навіть у колег одіозного судді.

«Беззаконня рішень суддів Приморського суду вражає. Вони за вказівкою або за погодженням з Кічмаренко С. звільняють під смішні застави корупціонерів і хабарників, випускають на свободу рецидивістів, забирають у пересічних громадян квартири і машини, роблять законними рейдерські захоплення підприємств, фірм та цілих пляжів», — йдеться у матеріалі національного антикорупційного порталу «АНТИКОР».

Зазначимо, що це непорожні звинувачення. Таких зухвалих епізодів за час свого «панування» суддя назбирав десятки. З-під його руки на свободу вийшов директор табору «Вікторія» Петрос Саркісян, де в пожежі загинули діти, закрили справу проти сумнозвісного ректора медуніверситету Валерія Запорожана, а «зелені зони» і зараз продовжують віддавати під забудову гектарами. До речі, відома справа В’ячеслава Граціотова, якого зрештою виправдали, навпаки тривала роками.

Серед містян Сергій Кічмаренко все ще відомий як той, хто допомагає злочинцям уникати покрання, вирішує «питання» і тримає підлеглих на гачку. «Ця людина на відмінно впоралась із завданням підривати авторитет правосуддя», — кажуть підлеглі судді та заявляють про тиск з його боку.

Згадаємо також факт трирічної давнини, коли пан суддя не стримав емоцій. «Розмова проходила на підвищених тонах і закінчився бійкою, в результаті якої Кічмаренко зламав активісту ніс», — писало тоді видання depo.ua.

Сором’язливість він проявляє, здається, лише у декларації доходів. За 2018 рік Сергій Кічмаренко вказав одну квартиру і гараж, не маючи при цьому власного автотранспорту. А ось журналістів та громадських діячів ввести в оману не виходить: оприлюднена інформація про його елітну нерухомість та сумнівний дохід.

Все це – кар’єрний шлях судді Сергія Кічмаренка, який за безліччю повідомлень виявився дуже зручним для злочинців. Періодично разом зі своїми поплічниками він намагається спростовувати факти і розповідати про «найсправедливіший» Приморський районний суд Одеси. Ми, в свою чергу, вимагаємо реакції Вищої ради правосуддя, неупередженого розслідування та у разі підтвердження викладеної інформації притягнення пана Кічмаренко до відповідальності згідно чинного законодавства.

Теги
Звільнення
Корупція
Кічмаренко
Сергій