Тимошенко розповіла, що буде з Порошенком у разі її перемоги на виборах

  • 27 марта 2019, 9:35
  • 1855

Лідерка ВО "Батьківщина" і кандидатка на посаду президента України Юлія Тимошенко заявила, що у разі її перемоги на виборах чинний президент Петро Порошенко відповідатиме перед судом. 

Про це вона заявила в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

"Він буде відповідати перед законом, перед країною за "бізнес на крові", за розкрадання тотальне бюджету, за фінансову піраміду, яку він побудував у Національному банку", – розповіла Тимошенко. 

Лідерка "Батьківщини" додала, що Порошенку "немає куди бігти". "Я думаю, що йому краще, якщо у нього є хоч залишки якоїсь хоробрості і совісті, залишитися тут, пройти всі суди і отримати рішення суду, на яке заслуговує його діяльність за п'ять років. А це всеохоплююча корупція", – сказала Тимошенко.

Як відомо, вибори президента відбудуться 31 березня. Участь у них візьмуть 39 кандидатів, саме тому ЦВК затвердила розмір та текст виборчого бюлетеня виборчий бюлетень буде найдовшим в історії України – 80 сантиметрів. Вже надрукували 90% бюлетенів, закінчать друк 24 березня. 

Згідно з результатами нового опитування, проведеного центром SOCIS, Зеленський збільшив відрив від Порошенка та Тимошенко - опитування SOCIS трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. 

Теги
Суд
Відповідальність
Президент
Вибори
Тимошенко