Пашинський знову причетний до справи про незаконне збагачення

  • 30 июня 2016, 21:04
  • 3659

СБУ має підозри, що вертоліт, на якому одіозний нардеп літав ловити рибу в розпал російської агресії, було ввезено в Україну без сплати понад 7 млн грн мита.

ТОВ "Глобал Ейр Компані" підозрюється в ухилянні від сплати 7,27 млн гривень митних зборів та відмивання коштів шляхом переведення їх на рахунки офшорної компанії, до якої мають стосунок брати Бутенко.

Про це йдеться у розслідуванні видання "Наші гроші".

Опираючись на текст ухвали Ужгородського міськрайонного суду від 30 травня та заяви слідчих СБУ, журналісти вказують на використання ТОВ "Глобал Ейр Компані" гелікоптера, ввезеного на територію України без відповідного дозволу.

Уклавши в жовтні 2011 року договір з офшорною  компанією Gerakas Aviation, "Глобал Ейр Компані" отримала на один рік в оперативний лізинг гелікоптер BELL 427 вартістю $4,55 млн.

Протягом наступних трьох років вертоліт використовувався компанією для отримання доходу. Зокрема, з жовтня 2013 до жовтня 2014-го гелікоптер було передано в оренду ТОВ "Біогазенерго".

Вказане товариство не є авіакомпанією та не має сертифікату експлуатанта, натомість займається виробництвом електроенергії, для чого збудувало ЕкоТЕС у смт Іванків Київської області. Таким чином, воно не могло отримати жодних дозвільних документів на здійснення діяльності з використанням повітряних суден та виконанням польотів.

Цей момент, зокрема, послугував підставою для уваги слідчих СБУ.

Нагадаємо, саме на цьому вертольоті Сергій Пашинський, на той момент глава Адміністрації президента, 6 квітня 2014 року, у розпал збройної агресії Росії літав з друзями на риболовлю на Полтавщину.

Теги
набу
рыбалка
вертолет
пашинский_сергей_владимирович