Волонтер отримав грамоту від Порошенка й одразу ж демонстративно її порвав

  • 18 сентября 2018, 15:08
  • 3824

Черкаський волонтер Ярослав Коваленко розірвав грамоту від президента України Петра Порошенка на очах у голови Черкаської обласної держадміністрації Юрія Ткаченка.

Про це повідомляє одне з місцевих видань.

Інцидент трапився 14 вересня під час вручення Ткаченком відзнак "За волонтерську діяльність" за підписом Порошенка з нагоди святкування Дня міста Черкаси.

Як пояснив сам волонтер, він вчинив так через свою особисту незгоду з політикою президента та влади в цілому. Також, за словами Коваленка, своїм вчинком він підтримав черкаського ветерана Олега Толмачова, котрий у травні відмовився потиснути руку Порошенку на офіційній церемонії нагородження переможців змагань "Ігор нескорених".

"Отримувати подяки від президента, якого я не поважаю та з політикою якого я категорично не згідний, я вважаю неприйнятним. Вони (представники влади – ред.) могли б зробити більше, ніж вони роблять. Окрім того, своїми діями я вирішив підтримати черкаського ветерана АТО, котрий відмовився потиснути руку Порошенку", – заявив Коваленко.

Нагадаємо, ветеран АТО Олег Толмачов відмову потиснути руку президентові Петру Порошенку пояснював тим, що глава держави не виконує своїх обіцянок. Натомість він вихваляється якимись недодосягненнями, тоді як затягнув війну на 4 роки. Присутність Порошенка на нагородженні призерів змагань "Ігри нескорених" АТОшник назвав образою.

Теги
Волонтер
Черкаси
Порошенко