Зеленский: «Два года мы с Коболевым рассказывали вам басни про какой-то «рынок газа»

  • 4 июня 2021, 8:55
  • 2132

Мы делаем финт, увольняем Коболева, назначаем Витренко, оставляем старый наблюдательный совет и держим вас за дураков (укр.)…

Этот пост написал в Фейсбуке парламентарий из фракции «Батькивщина», энергетический эксперт Алексей Кучеренко, передает polygraf.net со ссылкой на skelet.info.

Читаю на сайті президента:

«Одна з тем, якій була приділена значна увага під час засідання, стосувалася підготовки регіонів до опалювального сезону. Володимир Зеленський висловився на підтримку пропозиції щодо списання боргів підприємств ТКЕ перед НАК «Нафтогаз України». Водночас Глава держави зазначив, що, відповідно до українського законодавства, ціни на газ мають бути ринковими.»

Перекладаю на людську мову:

— Два роки ми разом з Коболєвим та іноземцями розповідали вам байки про якийсь «ринок газу» та якісь «ринкові ціни» на газ.

Ми загнали в величезні борги населення та підприємства ТКЕ, ми зробили дуті прибутки в Нафтогазі та подеребанили з ними величезні гроші.

Ми робимо фінт, звільняємо Коболєва, призначаємо Вітренка, лишаємо стару наглядову раду і тримаємо вас за дурнів.

Тепер ми списуємо дуті борги ТКЕ перед Нафтогазом, не чипаємо звісно борги населення перед ТКЕ та перед «газзбутами», підіймаємо на 30 відсотків ціни на газ та тепло, заганяємо вас усіх швидко в нові борги та звітуємо перед іноземцями про «ринкові реформи».

Перше враження після сьогоднішнього засідання Комітету по списанню боргів за газ, протягнутого Герусом і «слугами» за командою з офісу президента без ЖОДНОГО документу, висновку та з тотальним цинічним порушенням всіх можливих процедур — Янукович і ПР це діти із «старими обличчями» в порівнянні з нинішніми.

Там хоча би юристи були і хоч якісь «поняття».

Мене лякає те, що скоро «нові обличчя» зрозуміють, що після їх першої і останньої каденції їх будуть спочатку пи…ти а потім саджати — уявляю собі як вони в боротьбі за свою свободу будуть триматися за владу!(

Подписывайтесь на наш "Телеграмм - канал", чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Кучеренко
Мнение
Коболев
Зеленский
Рынок газа