У нардепа Андрія Холодова, проходять обшуки, стосовно ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах - джерело

  • 5 июля 2022, 14:59
  • 2180

Повідомляється, що ухвалено рішення про ідентифікацію, фіксацію та арешт всієї продукції (десятки тисяч цигарок), яка знаходиться на складах, афілійованих до народного депутата Андрія Холодова, який, за іронією долі, є заступником голови податкового комітету ВР України. Про це повідомляє polygraf.net з посиланням на АНТИКОР.

​Структури нардепа Холодова у Києві контролюють близько 700 МАФів, які займаються роздрібною торгівлею цигарок,  при цьому ухиляючись від сплати податків.

​Також повідомляють, що начебто пресинг відносно Холодова пов’язаний з атакою на Даніла Гетьманцева: Холодов мріє отримати контроль в ДПС України, призначивши туди свого керівника в департамент акцизу. Можна що завгодно придумувати та шукати «винних осіб», але факт залишається фактом.

​Податкова перевіряє кіоски Холодова та дійсно знаходить порушення щодо ухилення від сплати податків. Фіктивні фіскальні чеки, завищення цін та відсутність обліку – це реалії сигаретного бізнесу країни. Інше питання яке місце в цьому ланцюжку займе структура Холодова.

Подписывайтесь на наш "Телеграмм - канал", чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Холодов
Налоги
Обыски