«Такого не было даже при Януковиче» — Гетманцев о провале Зе-властью борьбы с теневым рынком

  • 29 июня 2021, 13:15
  • 2115

Контрабанда и нелегальная торговля подакцизными товарами — это главный источник наполнения так называемого «президентского фонда», из которого Офис Президента ежемесячно выдает «в конверте» материальную помощь народам депутатам от фракции «Слуга народа» и содержит других мелких аферистов (укр.)

Этот пост в Фейсбуке разместил  известный журналист-криминалист Владимир Бойко, передает polygraf.net со ссылкой на "Экономика от Пророка".

В інтерв’ю «Українській правді» голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев підбив підсумки дворічної боротьби з контрабандою та нелегальним ринком підакцизних товарів:

«На жаль, мушу констатувати провал боротьби з тіньовим ринком підакцизних товарів за всіма напрямками – пальне, алкоголь, тютюнові вироби. Ми не бачимо істотного зростання надходжень від акцизного податку…

Недавнє дослідження на ринку тютюну показало 12% нелегального ринку.

Такого навіть при Януковичі не було.

Цей рекорд є наслідком бездіяльності правоохоронних органів».

Думаю, що Данило Олександрович помиляється. Цей рекорд є наслідком не бездіяльності, а, навпаки, бурхливої діяльності правоохоронних органів, передусім – Служби безпеки України.

Бо контрабанда й нелегальна торгівля підакцизними товарами – це найголовніше джерело наповнення так званого «президентського фонду», з якого Офіс Президента щомісяця видає «у конверті» матеріальну допомогу народим депутатам від фракції «Слуга народу», утримує дрібних аферистів… перепрошую, політтехнологів на кшталт Подоляка, Арестовича й Сивохи та оплачує забаганки Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с).

Подписывайтесь на наш "Телеграмм - канал", чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Офис Президента
Теневой рынок
Борьба