«Розконсервований» Гордон просуває наративи Кремля, зневажає та ігнорує суд України

  • 27 апреля 2023, 17:35
  • 8040

Проросійський журналіст Дмитро Гордон вкотре не визнає Українську Феміду. Згідно з рішенням Шевченківського суду м. Києва та відповідного виконавчого листа, кремлівський пропагандист мав спростувати поширену ним недостовірну інформацію щодо журналіста та громадського діяча Андрія Пальчевського та примусово публічно зачитати судове рішення повністю. Розповідає polygraf.net.

Однак Дмитро Гордон не виконав рішення Шевченківського суду м. Києва та продовжив публікації нових дискредитуючих відео, які не містять ніяких фактів, які б відповідали дійсності.

Гордон не тільки ухилився від виконання судового рішення, вибірково зачитавши лише його фрагменти, а й у цьому ж відео під назвою «Русская консерва Пальчевский доигрался» розмістив черговий наклеп на Пальчевського.

За словами адвоката Миколи Томчука, Гордон проігнорував покладений на нього обов’язок, згідно з яким мав не пізніше п’яти днів спростувати інформацію шляхом розміщення відео на своєму каналі, де мав прочитати резулятивну частину рішення.

«Гордон Дмитро Ілліч, хоча неодноразово у відеозверненні «Русская консерва Пальчевский доигрался» вибірково цитує тексти судових рішень, судове рішення Дмитром Іллічем Гордон так і не виконане», – зазначив Томчук.

Перед тим, як почати «готувати консерви», Гордон порушив законодавство, оприлюднивши 22 жовтня 2020 року на сайті інтернет-порталу «ЦЕНЗОР.НЕТ» інформацію, що нібито Пальчевський має російське громадянство. Згідно з рішенням суду від 23 лютого 2023 це не відповідає дійсності, адже Гордон оприлюднив недостовірну інформацію, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Пальчевського.

Зазначимо, Дмитро Гордон разом з дружиною Алесею Бацман тривалий час працювали на каналі бізнесмена Ріната Ахметова, а до цього – на «NEWSONE» та «112 Україна», каналах колаборанта Віктора Медведчука. У вересні Росія обміняла екс-нардепа і кума Путіна Медведчука на 200 українських військовополонених. Раніше йому було повідомлено про підозру в державній зраді, сприянні терористичній організації та розграбуванні національних цінностей. Тож соратник Медведчука Гордон повинен нести відповідальність за наклепи, зневагу та невиконання рішень Українського Суду.

Подписывайтесь на наш "Телеграмм - канал", чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Гордон
Суд
Украина
Кремль