Парубій і більше половини депутатів отримали понад 40 млн гривень компенсації за оренду житла

  • 10 мая 2020, 11:06
  • 6552

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та 176 депутатів отримали 40 633 450 млн гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в 2018 році.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських Новин. Повідомляє polygraf.net.

162 депутати отримали по 237 250 гривень компенсації, в тому числі Парубій, голова фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк та голова "Народного фронту" Максим Бурбак. 

У фракції "Блок Петра Порошенка" кошти з держбюджету на ці цілі отримали 63 з 135 депутатів, в тому числі Андрій Вадатурський, Аркадій Корнацький, Іван Куліченко, Богдан Онуфрик, Олександр Сугоняко, Костянтин Усов, Олександр Черненко і кандидат у Президенти Сергій Каплін.

У фракції "Народний фронт" компенсацію отримали 42 з 80 депутатів, в тому числі заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Олег Кришин і Ігор Лапін.

У "Об'єднанні "Самопоміч" бюджетні кошти отримали 14 з 25 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко; в "Опозиційному блоці" - 9 з 43, серед яких Дмитро Колесников.

Також отримали компенсацію 10 з 24 депутатів групи "Партія "Відродження", в тому числі Євген Геллер і Антон Кіссе, 4 з 19 депутатів групи "Воля народу"; 8 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка (в тому числі Олена Кошелєва, Олег Купрієнко та Юрій-Богдан Шухевич), а також 4 з 20 депутатів фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (в тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

Компенсацію отримали 25 з 61 позафракційного депутата, зокрема кандидати в Президенти Віталій Купрій, Євген Мураєв, а також депутати Андрій Білецький, Володимир Парасюк, Борислав Розенблат, Юрій Тимошенко і Дмитро Добродомов, який подав документи в Центральну виборчу комісію.

Подписывайтесь на наш "Телеграм-канал", чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет.

Теги
Парубій
Депутати
Компенсація
Оренда Житла