Одеський депутат Страшний переписав землю під вартістю 30 млн грн на трирічну доньку

  • 29 ноября 2020, 10:10
  • 3333

Олігарх чи злидень? Депутат з Одеси Сергій Страшний, згідно декларації, не заробляє ані копійки: за документами він володіє лише часткою квартири на 28 квадратів. Однак насправді й власності родини обранця – майно на космічні суми. Щоправда, всі елітні будинки та авто записані на дружину та дітей депутата.

«Нова Швейцарія» в Одесі: саме тут «СтопКор» випадково натрапив на маєток депутата міської ради Сергія Страшного. Обійстя площею 14 соток займає одразу дві ділянки. На подвір’ї – триповерховий будинок на понад 800 кв. м, гараж з надбудовою на кілька автівок та гостьовий будиночок на 200 квадратів, повідомляє polygraf.net.

Вартість обійстя – 30 млн грн. Щоправда, у декларації депутата про це – анічичирк. Маєток і земля зареєстровані на Анастасію Страшну – доньку пана Сергія. При цьому одну з ділянок вона отримала у власність… у три рочки.

Маєток вартістю 30 млн грн записаний на доньку депутата Фото: СтопКор

Сергій Анатолійович вже вп’яте обраний депутатом міськради Одеси. До 2017 року працював заступником начальників КРУ та ДФІ. А також є фігурантом низки земельних скандалів. Дружину Страшного – Наталію Чужовську називають «особистим нотаріусом» мерії Одеси.

За 2019 рік депутат, якщо вірити декларації, не заробив ані копійки, зате його дружина-нотаруіс отримала 10 млн грн доходу.

У місті Страшний має ще один будинок, три квартири, два паркомісця. Проте всі вони теж зареєстровані на дружину та дітей. Сам пан Сергій нібито володіє лише третиною квартири на 28 квадратних метрів.

При цьому подружжя пересувається елітним транспортом – Range Rover та Porsche Cayenne вартістю близько 2 млн грн. Загальні статки родини Страшних, за оцінкою «СтопКору», сягає щонайменше 60 млн грн.

Нагадаємо, стаття 368-5 ККУ «Незаконне збагачення» передбачає кримінальну відповідальність.

Подписывайтесь на наш «Телеграм-канал», чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет. 

Теги
Сергій Страшний
Маєток
Декларація