НАБУ проводит обыски в «Энергоатоме», ограбленном Татаровым и Деркачом — Лерос

  • 10 февраля 2021, 12:06
  • 2523

Сейчас НАБУ проводят обыски в офисе Энергоатома по адресу: вул.Назаривську, 3А по уголовному делу, когда 21 декабря 2020 креатура Офиса президента Украины и господина Деркача вице-президент Якоб Хартмут лично реализовал электроэнергию по нерыночной цене в т.ч. на компанию Юнайтед Энерджи, причинив ущерб Энергоатому около 2,4 млрд (укр.)!

Об этом написал полчаса назад в Фейсбуке народный депутат Гео Лерос, который ранее уже озвучивал заявления о коррупции в указанной госкомпании, передает polygraf.net со ссылкой на "Экономика от Пророка".

Зараз НАБУ проводять обшуки в офісі Енергоатома за адресою: вул.Назарівську, 3А

по кримінальній справі, коли 21 грудня 2020 року креатура Офісу президента України та пана Деркача віце-президент Якоб Хартмут особисто реалізував електроенергію за неринковою ціною в тч на компанію Юнайтед Енерджі, завдавши збитків Енергоатому близько 2,4 млрд.грн.!

Нагадаю, що саме після зміни керівництва Енергоатому, яким особисто займався Зеленський, на ключові посади зайшли люди Деркача(автора плівок Байдена) та заступника офісу президента Татарова.

Саме після цього почалось доведення енергоатому до банкрутства через олігархічний дерибан та державну зраду.

Перше з чого почало керівництво призначене з «подачі» Офісу президента — це продавати електричну енергію енергоатому у збиток, при чому від слова зовсім.

Енергоатом продав електричну енергію за неринковими заниженими цінами трейдерам олігархів, а трейдери олігархів вже реалізували електричну енергію кінцевим споживачам в рази дорожче від ціни закупівлі в Енергоатома.

Дійові особи:

Фунт-президент Петро Котін,

Віце президент Герман Галущенко, якого називають похресником Деркача,

Віце-президент Якоб Хартмут, за яким тягнеться стійкий кремлівський шлейф.

Давній соратник Деркача — Олег Бояринцев, якого призначили керувати кадрами Енергоатома,

дружина губернатора Київської області Людмила Володіна, яку призначили в Енергоатом виконавчим директором з правового забезпечення.

Пана Россоха, який був головним слідчим Закарпаття в часи Януковича, в час коли слідством в Україні керував пан Татаров.

Пана Россоху, який входив в адвокатське об’єднання Олега Татарова, призначили на посаду директора з фізичного захисту та спеціальної безпеки Енергоатому, щоб контролювати кожен пук та дерибанити секретні статті бюджету державної монополії.

Через цих махінаторів, збиток Енергоатому за останні 7 місяців становитиме 6-8 млрд.грн.

#Зеленський_зрадник

Дивіться більше у відео:

https://youtu.be/U5JwkA3yO9I

***

Факт обысков в «Энерготоме» подтвердил также нардеп из фракции «Батькивщина» Алексей Кучеренко.

«Нарешті НАБУ прийшло до Енергоатому з обшуком та із запитанням — як можна було так дешево продати наперед свою електроенергію?!

З нетерпінням чекаємо відповідь.

У нас величезна кадрова проблема в національній атомній енергокомпанії завдяки мудрій кадровій політиці з ОП, якщо ви ще не зрозуміли», — написал он в Фейсбуке менее часа назад.

Подписывайтесь на наш "Телеграмм - канал", чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет

Теги
НАБУ
Энергоатом
Обыск