Голова Північного апеляційного суду Хрипун системно підіграє рейдерам, – адвокат

  • 9 июня 2020, 10:07
  • 5310

У столиці точаться баталії за комунальну землю, що раніше належала «Укроборонпрому». Підприємство «Авангард Інвест», що має на цій території великий офісний центр, вочевидь збирається розширятися, а майновий комплекс сусіда просто «віджати». Хто допомагає рейдерам захопити приміщення? З’ясовувала Алла Легеза.

Про це повідомляє polygraf.net з посиланням на СтопКор.

Шокує, що в суді рейдерам одразу пішли назустріч: суддя Тетяна Ващенко оперативно задовольнила заяву позивача, якою наклала арешт на чуже майно.

Суддя Ващенко оперативно задовольнила вимоги рейдерів Фото: СтопКор

Якими б абсурдними не були аргументи компанії «Авангард Інвест», яка ніколи не була власником сусідського майна, та з такою позицією, на диво, погодився Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів, до якої увійшов його голова Олег Хрипун, про методи роботи якого ми вже розповідали у попередніх розслідуваннях.

20 серпня 2019 року суд залишив у силі ухвалу судді Ващенко. Через чотири місяці Верховний Суд, здавалося б, поновив справедливість у цій історії, скасувавши очевидно незаконні рішення суддів Ващенко та Хрипуна, проте вже наступного дня Господарський суд Києва за заявою ТОВ «Аванград Інвест» прийняв нову ухвалу про арешт чужого майна. Зроблено це було всупереч позиції Верховного Суду.

Як повідомив адвокат підприємства-жертви рейдерів Михайло Євсєєв, ТОВ «Валгрі», своєю чергою, і досі намагається скасувати повторну ухвалу суду про арешт майна, але в Північному апеляційному господарському суді відбуваються дивні речі: опоненти гальмують справу, заявляючи суддям відводи, а потім деякі з цих суддів беруть самі собі самовідводи.

Адвокат ТОВ "Валгрі" Михайло Євсєєв Фото: СтопКор

І таких відводів суддів із січня було вже чимало. Тож розгляд справи навмисно затягують, а майно – досі незаконно під арештом.

Подписывайтесь на наш «Телеграм-канал», чтобы всегда быть в курсе того, кто обогащается за наш счет. 

Теги
Хрипун
Рейдеры
Суд
Земля