Lexus в обмін на ліжко: чим живе журналістка Соня Кошкіна

  • 25 апреля 2017, 11:08
  • 15804

Lexus RX, нерухомість у центрі Києва, обіди в дорогих ресторанах і поїздки за кордон. Такі недешеві примхи можуть собі дозволити бізнесмени ТОП-рівня або ж політики. Але є в Україні журналістка, яка користується всіма цими благами і оком не моргає. Її псевдонім широко відомий багатьом, а особливо політикам-чоловікам. Це Соня Кошкіна, за паспортом Ксенія Микитівна Василенко, шеф-редактор видання «Лівий берег» і ведуча програми на 24 каналі.

Пані Кошкіна зловила зірку близько 10 років тому. І майже відразу 20-річна журналістка почала жити на широку ногу – зокрема, у ній з’явився BMW купе яскраво-червоного кольору. Дороге авто і одяг із закордонних бутиків дивували багатьох колег Кошкіної. Адже простий журналіст, навіть політичний, тим більше в такому молодому віці, не може дозволити собі і половини того, чим користується Соня. Проте з роками правда відкрилася: всі ці розкоші Кошкіна собі купувала не сама, а за рахунок впливових спонсорів з політичної тусовки.

Про те, за які заслуги Кошкіна отримала свій статус і стан, вже ходять легенди. Зокрема і про те, що весь інсайд, якими так рясніє сайт «Лівий берег», Соня отримує виключно через ліжко.

Після Помаранчевої революції серед журналістів ходили чутки про те, що впливовим спонсором Кошкіної виступав колишній нардеп від Соцпартії, екс-міністр транспорту Микола Рудьковський. Той самий, який хвалився автомобілем Джеймса Бонда – Aston Martin, і той, якого піймали на закордонних вояжах з моделями. Зокрема, говорили про те, що червоний BMW Кошкіна отримала саме від нього.

Рудьковський на своєму Aston Martin

Далі про інтимне життя впливової журналістки стали говорити майже відкрито. Соні Кошкіної приписували роман з екс-регіоналом Борисом Колесниковим і навіть екс-головою Адміністрації Януковича – Клюєвим. Нібито саме Клюєв допоміг Кошкіної створити серію інтерв’ю з убитим у 2007 році російським бізнесменом Максимом Курочкіним.

До речі, свої записи з тюремної камери «Макс Бешений» передавав саме Кошкіної, яка тоді працювала на сайті «Оглядач». Про нього вона згадує донині, хоча з його смерті минуло 10 років.

Зараз у телефонному довіднику Соні Кошкіної є телефони всього політичного бомонду. Вона без проблем може відправити смс прем’єр-міністру Гройсману, або ж зателефонувати будь-якому політику прямо посеред ночі. Як кажуть, спочатку ти працюєш на ім’я, а потім він на тебе.

Завдяки спритності у ліжку, Соня Кошкіна за свої 30 з невеликим років заробила собі і на нерухомість у центрі Києва, і на новенький Lexus RX червоного кольору.

Реєстр речових прав надає інформацію про те, що Ксенія Василенко (Соня Кошкіна) є власником машиномісця поблизу Львівської площі в Києві. Придбала його вона в кінці 2016 року. Сам ресторан розміщений в одному з будинків по вул. Бульварно-Кудрявська, який виглядає на тлі навколишніх історичних будівель, як хмарочос, через велику кількість поверхів. Цей будинок ще називають СБУшним, оскільки в ньому мають квартири багато нинішніх і колишніх співробітників спецслужби.

Зараз машиномісця на цій парковці продають за 30 000 дол. Принаймні саме цю ціну журналістам назвав один з продавців місць у цьому паркінгу. А це в гривневому еквіваленті майже 800 000 грн.

Власне через цей гараж ниточки ведуть до того, чому Соню Кошкіну часто бачать в ресторані поруч – на Львівській площі. Заклад «Тургенеф» є одним з найулюбленіших для журналістки. Зокрема, саме тут вона регулярно обідає, а іноді і вечеряє, приїжджаючи на червоному Лексусі, який важко не помітити. В цьому ж закладі часто бачать народних депутатів: Віктора Балогу, наприклад, або Сергія Пашинського. З останнім обідав і Соня Кошкіна, про що писали журналітси. Читач, який надіслав до редакції фото, стверджує, що Кошкіна та Пашинський зустрічаються регулярно. Цікаво, як до таких зустрічей відноситься колишня колега Соні – нардеп Тетяна Чорновол? Адже, як відомо, роман з Пашинським Тетяні приписують вже не один рік.

Поруч з паркомісцем Кошкіної розташована квартира, яка зареєстрована на маму журналістки – Наталію Вікторівну. Примітно, що куплена вона була за кілька місяців до придбання гаража.

Виписка з Реєстру МВС підтверджує, що на ім’я Ксенія Василенко зареєстрований автомобіль Lexus RX 270. Придбано він був у жовтні 2014 року. Саме в ці дні йшли запеклі бої в Донецькому аеропорту. Однак Соні тоді явно було не до ситуації в зоні АТО, адже на кону таке цінне придбання, як авто класу «люкс», яке коштує орієнтовно 1,5 млн. грн. Навіть важко уявити, скільки обмундирування і засобів оборони можна було б купити на ці гроші….

Виглядає цей автомобіль-красень ось так:

З поінформованих джерел відомо журналістам, що батьки Соні Кошкіної проживають у передмісті Києва – на Вишгородщене. Зокрема сусіди по будинку розповідають, що батька Кошкіної – одіозного професора Інституту журналістики Микиту Кимовича Василенко, вони там бачать регулярно. Це той самий Микита Кімович, який кілька років тому обізвав журналістку Оксану Піддубну «дурепою». Більш того, викладач додав, що вважає його невдахою, на противагу собі: «Я не тільки викладаю, а ще й видаю журнали, роблю сайти, виступаю на телебаченні. А ти, дівчинка, невдаха, і як всі невдахи, звинувачуєш весь світ у своїй ліні, злість, дурість і жадібність».

Як кажуть, яблуко від яблуні не далеко падає. стиль Соні Кошкіної, яка у своїх інтерв’ю часто робить вигляд, що знає більше за гостя, дуже нагадує хамовитого татуся.

От тільки цікаво, схвалює професор Інституту журналістики методи отримання інформації через постіль, які так часто практикує його люба донечка?

Для відомого батька це ганьба і бридкий приклад для його студентів. Тим більше, що доня не тільки поведінкою, але і знаннями зганьбила Микиту Кимовича просто сплагиатив докторську дисертацію, але вчена рада і суд розставив крапки над «і».

Як стало відомо, в січні 2016 року Вищий адміністративний суд остаточно позбавив Ксенії Василенко (Соню Кошкіну) наукового ступеня кандидата політичних наук. Історія з позбавленням кандидатства тяглася з 2012 року.Заступник декана з наукової роботи філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцент кафедри української філософії та культури, кандидат філософських наук і викладач – Сергій Валерійович Руденко, ознайомившись з дисертацією Ксенії Василенко (Соні Кошкіній) на тему «Інтернет-видання як чинник формування демократичної політичної культури», поставив під сумнів наукову цінність даної роботи, крім того, угледів в ній неабияку кількість відвертого плагіату.Кошкіна безуспішно всі ці роки намагалася довести, що гідна звання кандидат політичних наук. Але суд став на бік правди і визнав її простим плагіатором, тільки ціну собі набиває.

А як до цього ставиться її мама, яка присутня на багатьох заходах, де Соня Кошкіна відверто фліртує з політикам, а деяким навіть пише повідомлення з інтригуючими натяками: «няв».

Листування Соні Кошкіної з депутатом від групи «Відродження» Віктором Бондарем.

 
Теги
Недвижимость
Машины
Политики
Бизнесмены
Романы
Кошкина_Соня