Мережа "Фора" масово обманює своїх покупців

  • 10 января 2017, 8:23
  • 5575

В інтернеті з’явилось фото, зроблене одним із покупців мережі магазинів "Фора", яке доводить, що мережа масово обманює своїх покупців. На фото видно, що ціна товару в чеку та ціна товару на стійці в торговельному залу відрізняється.

Так, упаковка молока, яка нібито коштує 12,93 грн, насправді обійшлась покупцю в 14,24 грн. Тобто на 1,31 дорожче, ніж заявлена ціна.

Виходить, що мережа "Фора" тільки на одному пакеті молока заробляє на 1,31 грн більше, при цьому вводячи в оману своїх покупців. Подібні випадки в магазинах цієї мережі непоодинокі. В інтернеті постійно з’являються розповіді про невідповідність цін у торговому залі й чеках. Керівники магазинів на це реагують спокійно, просто пропонуючи покупцям повернути товар, але при тому не змінюючи цінники на правильні.

Якщо уявити, яка кількість товарів у мережі магазинів "Фора" має маніпулятивну ціну та яка кількість покупців щодня купує товари в цих магазинах, можна легко уявити, який додатковий, але не зовсім чесний прибуток отримують власники магазинів "Фора".

Як кажуть фахівці з захисту прав споживачів, такий прийом використовують для створення ілюзії привабливої, невисокої ціни. На касі виявляється, що товар насправді коштує дорожче, але більшість споживачів просто не перевіряють свої чеки.

Теги
Покупатели
Обман
Цена
Магазин