Голову обласної ради від “Батьківщини” спіймали на хабарі

  • 15 декабря 2016, 6:34
  • 2912

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, його заступник Олександр Корнійчук та голова ОДА Олексій Муляренко передавали хабар та вирішували питання розподілу голосів під час сесії обласної ради.

На оприлюдненому у місцевих ЗМІ відео зафіксовано, як представник партії “Батьківщина” Микола Драганчук передав члену “Блоку Порошенка” Олексію Муляренку кошти.

Голова облради називає Олексія Муляренка “шефом” і передає хабар.

“Ага, дякую”, – відповів голова ОДА Олексій Муляренко й заховав передачу у кишеню штанів.

Окрім того, заступник голови облради Рівненщини Олександр Корнійчук поцікавився у Миколи Драганчука, чи дасть «Батьківщина» голоси, щоб зняти з посади голову економічної комісії Михайла Кирилова.

Як стало відомо народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук, передача хабара могла бути пов’язана із лобізмом проектів в інтересах “бурштинової мафії” регіону. Зокрема, може йтися про Миколу Клеваку, члена партії “Батьківщина”, який контролює незаконний видобуток бурштину в регіоні та фінансує вертикаль партії Юлії Тимошенко.

“Це не перший випадок корупції в обласній раді. “Блок Порошенка” і “Батьківщина” діють єдиним фронтом”, – сказав депутат.

Політик наголосив, що має намір подати запит до НАБУ у зв’язку із зафіксованим фактом корупції.

Нагадаємо, раніше у селі Засулля Полтавської області затримали групу осіб, які розповсюджували фальшиві примірники газети Радикальної партії Олега Ляшка за вказівкою депутата від партії “Батьківщина” Руслана Богдана.

 
Теги
Взятка
Драганчук_Николай_Николаевич