Вадим Івченко : знищувач українського лiсу та "вухо Кремля"

  • 26 ноября 2016, 14:02
  • 7499

В Україні Вадим Івченко насамперед відомий як один з головних знищувачей ліса (саме він, через свої фірми незаконно вивозить левову частку лісу з нашої батьківщини) - а вже після як народний депутат. Хоча скоріше він "анти-народний" депутат.

Не встигли бютівці відпрацювати звинувачення Тимошенко у відносинах з Медведчуком, як на співпраці з Московією викрили чергового нардепа від «Батьківщини» Вадима Івченка.

У списку «засуджені за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу – «державна зрада» одне з перших місць займає Олександр Шепелєв, який з лав бютівських депутатів переїхав до офісу ФСБ Росії, перевівши свою співпрацю з агресором до офіційної площини.

Вакантну ж тепер посаду Шепелєва, у якості підвищення, зайняв росіянин і український нардеп від «Батьківщини» (два в одному, зекономили) Вадим Івченко. Підвищення на ранг відкрило перед Івченком додаткові фінансові кишені, взамін зробивши його новим головним «вухом» Кремля.


Вадим Iвченко з молодшим сином Вiктора Януковича - Вiктором (покiйним)

Роль Івченка назрівала давно – за роки всередині сім’ї Януковича теперішній нардеп встиг не лише вислужитись, але й заробити собі на безбідне життя, наплодивши з барського дозволу схем по розкраданню лісового масиву по всій Україні. Одну з таких у минулому місяці прикрили – в Одеському порту арештували 109 контейнерів з деревиною, яку по підробленим документам намагалась експортувати фірма Івченка «Ворлд Оушн Скай».

Тепер Вадиму Івченку доводиться відпрацьовувати не лише арештовані 10 мільйонів (це вартість тільки однієї партії, втім), відсотки з яких мали піти до «сімейної казни», але й кришування перед прокуратурою і СБУ – нардепівські махінації з лісом призвели до серйозних екологічних наслідків, лисі пагорби в Поліссі та Карпатах відчують ще наші діти й онуки. Тож аби не сидіти фігурантом по відкритій кримінальній справі, Івченку потрібні серйозні опікуни, кришування з боку московських партнерів важливе як ніколи.

Для нас це обернулось значним збільшенням впливу на Вадима Івченка з боку Московії, а отже суттєвим зростанням вихідної інформації – з нерд українського політикуму і грифованих документів прямо до телефонної слухавки колеги у відставці Шепелєва, а від того вже напряму до теперішнього роботодавця в особі ФСБ.

Ще один посадовий обов’язок Івченка – координація. Розгалужена система «агентів Кремля» має чітку ієрархію і плани відходу для кожного «бійця» російського фронту, яку необхідно підтримувати на депутатському рівні. От тільки розкриті зрадники не розгризають сховану в зубі капсулу зі смертельною дозою отрути, а ховаються під спідницею то очільниці БЮТу, то Івченка доки ті виводять їх через кордон – доживати роки уже на затишному боці нападника.

ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ - Через таких нардепів як Івченко, наші Карпати скоро залишаться без дерев - активіст

Як підсумок, московський ланцюг лише міцніє. А, судячи з останніх рейтингів політсил, уже зовсім скоро затягнеться паском на шиї. А буде це наша шия, чи все ж таки самих кремлівських фігурантів із посвідченнями українських народних обранців – хто зна.

Ось який вiн.. наш "герой". Сподіваємося що скоро Генеральна Прокуратура займеться діяннями Івченко і йому доведеться відповідати за всі свої справи перед Українським народом.

 
Теги
сепаратизм
кремль
лес
ивченко_вадим_евгеньевич