Ситник обманув конкурсну комісію при своєму призначенні

  • 19 марта 2016, 17:12
  • 2781

Голова Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій в інтерв'ю АСН звинуватив директора НАБУ Ситника в обмані конкурсної комісії.

"Ситник обманув конкурсну комісію, не вказав певні дані своєї біографії, знаючи які, його б ніколи не обрали. Він був свого часу адвокатом ворогів українського народу - слідчого Грабика, який підробляв справу та саджав у в'язницю Юлію Тимошенко, потім був адвокатом колишнього прокурора Київської області , незаконно випускав вбивцю Лозинського. Якби всі знали, що ця людина переступила через все і його метою було тільки гроші заробити, то за нього б ніколи не проголосували , - заявив Купрій.

Крім того, він наголосив, що "Порошенко вибрав Ситника тому, що Президенту потрібна така людина, якою можна маніпулювати".

"НАБУ - це профанація, це організація, яка імітує роботу. Максимум, що вони будуть викривати, - якихось дрібних суддів, що не поділилися з кимось і у них немає" даху "серед державних діячів", - підкреслив Купрій.

Теги
конкурс
коррупция
набу
сытник_артем_сергеевич