В TURBOрежимі Т. Милованов відбирає керівників для ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

  • 25 февраля 2020, 16:38
  • 1843

«Будуть як хороші призначення, так і погані. Погані ми будемо перепризначати», – Тимофій Сергійович.

З відкритих джерел відомо, що Міністром Мінекономрозвитку в лютому цього року визначено переможця конкурсу на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Владиславу Хижняк.

Владислава Хижняк, помічник народного депутату ІІ та ІІІ скликань Верховної Ради України Віктора Суслова, кандидата у народні депутати від партії Опозиційної платформи «За життя» на парламентських виборах 2019 року.

Штатний помічник народного депутата VII-скликання від Партії Регіонів, співвласника Групи компаній «АІС» («Автоінвестстрой») Василя Полякова.


Василь Поляков

Влітку 2012 року в Харківському суді за позовом чотирьох банків, яким Група компаній «АІС» заборгувала понад 1,77 млрд. грн. Банкіри вважали необхідним публічне повідомлення про позов, оскільки заборгованість групи була на той час найбільшою і компанії ухилялися від її сплати. Утім, група продовжувала діяльність і на 2013 рік компанії групи перемогли більш ніж у 250 державних тендерах на закупівлю автотранспорту на загальну суму 336 мільйонів гривень. 16 жовтня 2013 р. відкрито кримінальне провадження № 12013110000001043 щодо шахрайського заволодіння групою АІС грошовими коштами кредитора.

В період президенства Віктора Януковича, Владислава Хижняк в квітні 2010 році призначена Миколою Азаровим на посаду першого заступника Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, та звільнена з вказаної посади Указом Президента України Віктора Януковича 6 липня 2011 року.

З врахуванням цього, Владислава Хижняк не має права займати посади державної служби на підставі Закону України «Про очищення влади».

Визначення переможцем конкурсу та намагання Тимофія Милованова призначити Владиславу Хижняк на керівну посаду центрального органу виконавчої влади всупереч Закону, означає, що Міністр ставить себе вище Закону, і демонструє на всю країну справжнє ставлення до Верховенства права.

Теги
Держпродспоживслужба
Призначення
Хижняк
Владислава
Милованов
Тимофій