Де гроші? За 5 років Порошенко отримав на Україну шалені кошти. В ЄС озвучили суму

  • 19 февраля 2020, 10:23
  • 8830

За п’ять років Петро Порошенко отримав на Україну шалені гроші.

В ЄС озвучили суму, яку перерахували для нашої країни за часів президентства Петра Олексійовича. Виявилося, що сукупні транші вилилися в таку суму, яку до цього не давали жодній із країн. Подробиці повідомляє Хвиля.

В ЄС підрахували, скільки дали кредитів на розвиток України за часів президентства Петра Порошенка. За даними прес-служби Верховного представника Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки, Федеріки Могеріні, з часів завершення революції 2014 року Україні було перераховано понад 15 млрд євро. Отож, на реформи мало б не те що вистачити, вони мали б бути досконалими.

В організації наголосили, що таких грошей не отримувала жодна із країн за всю історію існування ЄС.

“Підтримка ЄС України безпрецедентна. За ці 5 років ми зібрали для України найбільший пакет підтримки в історії ЄС”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, виявилося, що ця сума озвучена без урахувань багаточисельних перерахувань від інших країн, які є учасниками ЄС.

Європа вирішила підрахувати, скільки кредитів вона дала Україні. Причиною цього стали слова президента Володимира Зеленського. Його липневу розмову із Дональдом Трампом оприлюднили широкому загалу. Якраз у розмові з президентом Америки він говорив, що Європа недостатньо допомагає Україні.

Отож, в організації вирішили підрахувати суму допомоги нашій державі. За п’ять років Порошенко отримав на Україну шалені гроші. Озвучені цифри здивували навіть самих представників ЄС.

Виявилося, що так багато, як наша держава, ще ніхто не отримував.

Теги
Україна
Гроші
ЄС
Порошенко
Петро