Екс-голова СЕС Кондратьєв намагається вибудувати корупційну вертикаль у новому відомстві

  • 3 августа 2016, 18:13
  • 4549

В той час коли вся країна бореться з будь якими проявами корупції, Держпродспоживслужба тишком - нишком будує вертикаль яка не має нічого спільного з задекларованими цінностями.

Як приклад можна навести Дніпровську область, де було призначено на посаду голови служби міліонера Кондратьева Андрія Юрійовича який так і не зміг пояснити шляхи походження свого майна. Зараз у всіх на устах справа прокурора Кулика який не може пояснити походження трьох мільйонів гривень, а звідки Кондратьев взяв двадцять мільйонів Володимира Лапу мабудь не цікавить.

З подання Кондратьева було призначено 33 в.о. начальників територіальних органів виключно з працівників СЕС з яких 14 посадовців 5 місяців не ходять на роботу, але регулярно отримують зарплату. Останні 20 в більшості не працюють за місцем реєстрації установи, що кличе за собою нераціональне використання бюджетних коштів за комунальні послуги та оренду.

З метою створення вертикалі з абсолютно контрольованих осіб було змінено штатний розпис в якому прописані заступники начальників управління, завідуючі відділом епідеміологічного відділу. Перелік діянь цього посадовця можна продовжувати та продовжувати, але все рівно керівництво Держпродспоживслужби України сліпе, глухе та німе.

Що це як не відвертий прояв корупції?

Безкарність породжує свавілля і вже Кондратьев своїми наказами звільняє та призначає подумайте – начальників лікарень ветеринарної медицини. Хто знає систему яка склалася сьогодні розуміє, що це в принципі не можливо. Кондратев безкарно перевищує свої службові повноваження, міліонерам Держпродспоживслужби закони не писані.

Хочимо прогнозувати результати конкурсу по призначенню начальника управління Держпродспоживслужби в Дніпровській області який скоро відбудеться. Прогнозовано перемогу отримає Кондратьев Андрій Юрійович – достойний, чесний та грамотний професіонал, але тільки в будівництві корупційних вертикалей.

Але і це, ще не все. Важливе питання хто займе друге місце і чому. ДаЄмо відповідь. Для цього траба бачити список конкурсантів, в якому достатньо підлеглих Кондратьева. Є всі підстави вважати, що по результатам конкурсу хтось з них буде другим.

Чому? Та тому що у відповідності до Закону в разі звільнення А.Кондратьева на протязі календарного року практично цей посадовець автоматично буде призначений на посаду. І вся схема збудованої Кондратьевим з мовчазної згоди керівництва вертикаль корупції залишиться від контролем останнього.

Все дуже просто і зрозуміло, а нам усім будуть розповідати чергові байки. якщо Володимир Іванович Лапа може спростувати викладенні обставини, нехай  спростує, якщо ні тоді дійте і покажіть боротьбу с корупцією не на словах а на ділі.

 
Теги
коррупция
госпродпотребслужба
лапа
кондратьев_андрей_юрьевич