Взяли на гарячому! СБУ затримала брата Марини Порошенко

  • 18 ноября 2019, 11:34
  • 1679

СБУ затримала брата дружини Порошенко, який сприяв розграбуванню української армії.

Про це повідомляє Полиграф.НЕТ з посиланням на БОМБА News.

Будучи найближчим родичем екс-президента, відморозок забезпечував висновок вкрадених коштів з України на офшорні рахунки.

Після того, як сьогодні, 16 листопада, пройшла інформація про викрадення в Києві глави Укрексімбанку Олександра Гриценко, в СБУ заявили, що це було не викрадення а затримання.

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

«Ніякого викрадення одного з членів правління АТ« Укрексімбанк »не було. Він був затриманий співробітниками Служби безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури України в рамках кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 255, ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 209. Затримання відбувалося виключно в рамках чинного законодавства. В даний час затриманий поміщений в ізолятор тимчасового утримання. Справу веде Генеральна прокуратура України », – написала Олена Гітлянська.

А відомий юрист Андрій Портнов заявив, що саме через цього банкіра отримувала безкоштовні розстрочки і безповоротні кредити належить оточенню Порошенко корпорація Богдан.

Про це Портнов написав в своєму Telegram-каналі.

«Затримано главу Укрексімбанку і за сумісництвом родич дружини Порошенко. Той самий, про якого я вже п’ятий місяць розповідаю по телевізору.

Саме через нього отримувала безкоштовні розстрочки і безповоротні кредити належить оточенню Порошенко корпорація Богдан.

І саме він і Гонтарева були ключовими учасниками розкрадань коштів Укроборонпрому, які я оприлюднив в останні дні у себе в Telegram-каналі.

Маршаллові острови, Панама, Беліз, Британські Віргінські острови, Кіпр – через всі ці екзотичні країни фігуранти випускали оборонні гроші в найгостріші фази загибелі українців на сході.

В рамках цієї справи потрібно запитувати екстрадицію Гонтаревої і терміново заарештовувати все українські та зарубіжні активи родини Порошенків », – написав Портнов.

Теги
Затримання
СБУ
Брат
Порошенко
Марина