Вернуться на главную

«Щенки, я работник Генпрокуратуры, та вы сейчас меня сопровождать домой будете, а завтра я вас всех …

07-11-2019, 09:28 | 4124 1
«Щенки, я работник Генпрокуратуры, та вы сейчас меня сопровождать домой будете, а завтра я вас всех …

Одіозний співробітник Генпрокуратури України засвітився в новому скандалі.

За створення аварії ситуації на дорозі працівники #ППОП #1 вирішили зупинити водія #Audi #Q7 (#9MA99999 Cz). Водій протягнув ще добрячих метрів 700 та зупинився на проспекті Перемоги, 52.

Із-за керма, хитаючись, вийшов пан і почав розповідати свої погрозливі «казки». Через хвилину отого нікому не потрібного монологу він все ж вимовив своє прізвище.

Виявилось, що це одіозний пан Мукан Ігор Ярославович. Сказав, що він працівник Генеральної прокуратури України. Відомість у широких колах ця особа набула після того, як він облаяв, погрожував та принижував свою колегу. Після цього його звільнили, але він подав касаційну скаргу на поновлення у роботі. Бо то «несправедливо».

А от сьогодні він ще й попався у Києві. Двічі намагався продути #Драгер (казав, що з легкістю пройде тест і він покаже 0,00), який привезли патрульні полісмени, але так і не зміг, бо робити і балакати — різні речі. На третій раз відмовився за що і отримав постанову за статтею 130 #КУпАП.

Пан Мукан наробив вже стільки дурниць, що жоден «Ваніш» не зможе відмити його репутацію, але на привеликий жаль і не такі чинуші поновлювалися на своїх посадах, бо у них є свої адвокати, свої судді і взагалі у них своє правосуддя, яке немає нічого спільного із поняттям законності.

Источник: https://kyivoperativ.info/

Вывести на печать
читайте также
  • ...
    прокурор23:34:34 10-11-2019
    +1

    настоящая прокурорское рыло

    Ответить
новые досье