Вернуться на главную

Порошенко звільнив керівника ДУСі, що "засвітився" у розслідуванні "Наші гроші. ТБ"

25-07-2016, 13:45 | 2184 0
Порошенко звільнив керівника ДУСі, що

Наказ про звільнення Сергія Борзова від тимчасового виконання обов’язків керівника Державного управління справами,розміщено на сайті Президента України. У той же час, новим "тимчасовим" очільником ДУСі президент призначив Івана Куцика, що працював заступником у цьому ж відомстві.

Нагадаємо, напередодні журналісти, що Державне управління справами півроку тому забезпечило свого керівника квартирою на Печерську. Власниками квартири стали Сергій Борзов з дружиною і дітьми та його батьки. Квартиру чиновник отримав не як службову, а - у власність. ДП «Укржитлосервіс», підвідомче Державному управлінню справами видало свідоцтво на право власності своєму керівнику та всій його родині. Квартира в багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі 2-2,5 тис дол США за квадрат. В цілому - понад 10 млн грн.

Нову квартиру Борзов пояснив необхідністю перевезти до Києва своїх батьків: "І батьки мої тут, тому що я до першої до другої ночі на роботі. Я фізично не беру участі у вихованні дітей, тому що мене нема. Я вранці йду і ввечері приходжу, тому що знаєте специфіку нашої роботи, принаймні на сьогодення."

Источник: http://antikor.com.ua

... Сергей
Борзов
И.о. Руководителя Государственного управления делами 2 новостей
Вывести на печать
читайте также
новые досье