Кримінальний авторитет, кумир порохоботів та «меценат» Нарік отримав нагородний пістолет від Полторака у 2017-му році

  • 29 июля 2019, 9:43
  • 2309

Бізнесмен Олександр Петровський (Налекрішвілі), відомий також як лідер організованого злочинного угруповання на прізвисько "Нарік", має нагородну зброєю від міністра оборони України. Про це повідомляється у статті Юрія Бутусова.

"Згідно з наявною інформацією, 20 жовтня 2017 року на Петровського було оформлено нагородний пістолет "Glock 17" від міністра оборони України Степана Полторака", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, 24 серпня 2017 року Петровський був нагороджений відзнакою Президента України "Хрест Степана Мазепи".

"Цього ж дня на 5-му каналі, що належить Петру Порошенку, вийшов фільм про Петровського, де журналісти чомусь ні слова не сказали про слова Генерального прокурора Юрія Луценка та голови СБУ Василя Грицака, які називали Петровського-Налекрішвілі представником злочинного світу", - додає Бутусов.

Зокрема, у 2011 році Луценко заявляв, що Петровський, відомий у певних колах під прізвиськом "Нарік", проходив за матеріалами МВС як лідер організованого злочинного угруповання. Пік активності цієї ОЗГ припадав на період 2000-2004 років. У 2005 році він залишив територію України, низка членів його угруповання були затримані, а сама група була фактично розгромлена. Бутусов також зазначає, що правоохоронні органи розглядають Петровського не як "колишнього" "авторитета", а як "чинного".

Як повідомляв УНІАН, Олександра Петровського помітили під час молебню в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України у Дніпрі біля президента Петра Порошенка. Після публікації фото у соцмережах піднялася хвиля дописів на захист Петровського. Зокрема, "порохоботи" почали завзято виправдовувати "Наріка" тим, що він є одним з найбільших меценатів української церкви, і взагалі нібито вкладає грощі в Україну, а не проти, тому його попередні "гріхи" можна "списати".

 
Теги
Пистолет
Нагрдной
Полторак
Петровский_Александр_Владимирович