Вернуться на главную

Пашинського знову звинуватили в корупції у сфері оборони

19-07-2016, 11:08 | 1752 0
Пашинського знову звинуватили в корупції у сфері оборони

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко висунув звинувачення представнику "Народного фронту" Сергію Пашинському, який обіймає посаду голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради, у корупційних діях під час оборонних закупівель.

Про це нардеп написав у своєму Facebook, відповівши на докори одіозного "фронтовика" щодо неналежної якості дрона, якого Луценко має намір відправити у Авдіївку.

Ігор Луценко публічно поставив Пашинському кілька запитань:

"1. Де ті Фурії та інша техніка, котру втридорога закупило Міністерство оборони? Чому державні мільйони потрачено на закупку безпілотників, а у Авдієвці у бійців немає аеророзвідки навіть на найпримітивнішому рівні, чому бійці дзвонять по допомогу до МЕНЕ? Вам особисто ці факти не "дивні"?

2. Країна тратить на оборону протягом останніх двох років близько 3% ВВП щорічно. Чому при таких мільярдних затратах (це НЕ рахуючи омріяних вашою фракцією грошей Януковича) у бійців на передовій у Авдієвці немає найнеобхідніших засобів розвідки?

3. Скільки ще відсотків ВВП має дати вам особисто та урядовцям і Головнокомандуючому, щоб врешті у Авдієвській промзоні у солдат з’явилися хоча б отакі "іграшки" – 13% ВВП, 30%? Може, просто нехай мародери крадуть менше бюджетних коштів і не купляють наддорогий мотлох?"

Водночас, Луценко заявив, що він готовий до публічних дебатів на тему "кричущої корупції в забезпеченні армії та Нацгвардії".

Сам Пашинський наразі ніяк на це звернення не відреагував.

... Сергей
Пашинский
Народный депутат Украины VIII созыва 23 новостей
Вывести на печать
читайте также
новые досье
27 августа 2019 | 10:48
Убийца 974