Вернуться на главную

У Ахметова не вийшло домовитися із Зеленським: інсайд від нардепа

13-05-2019, 10:26 | 7542 0
У Ахметова не вийшло домовитися із Зеленським: інсайд від нардепа

Народний депутат в бігах Олександр Онищенко розповів про те, що українському олігарху Рінату Ахметову не вдалося домовитися з переможцем президентських виборів Володимиром Зеленським.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Зеленський провів зустріч з єврокомісаром з питань розширення і політики добросусідства Йоханнесом Ханом 7 травня. Хан підкреслив, що у нового президента України є мандат для боротьби з олігархами.

"Меседж, який озвучив Зе при зустрічі з представником ЄС Йоханнесом Ханом, спрямований саме проти Ахметова. Це підтверджується вже на 1000%", - зазначив Онищенко.

За його даними, зараз оточення Зеленського в особі глави Асоціації споживачів енергетики Андрія Геруса (він же радник Зеленського), почали розганяти цю тему в маси.

"Так в ЗМІ і в соціальних мережах пішли месиджі, що рішення про покупку Одесаобленерго і Київобленерго Антимонопольного комітету на користь ДТЕК Ахметова є яскравим проявом антидержавної діяльності. Це вже не дзвіночок Ахметову - це вже "виклик". Якби вони "домовилися", то цю тему б так не розганяли по мережі і в ЗМІ і не робили на ній акценти, а навпаки замовчували і всіляко уникали цього. А так ми бачимо зворотнє. Значить не домовилися", - написав народний депутат.

Він додав, що з цієї причини Ахметов буде підтримувати Петра Порошенка в надії на його політичний реванш.

Вывести на печать
читайте также
новые досье
27 августа 2019 | 10:48
Убийца 973