Transparency International вимагає Кабмін втрутитись у призначення нового заступника Укравтодору

  • 10 мая 2019, 11:11
  • 2029

Міжнародна організація Transparency International вимагає Кабінет міністрів втрутитися у призначення Богдана Юлика фактично заступником голови Укравтодору.

Про це йдеться в опублікованій заяві організації.

Під час перебування на посаді голови Служби автодоріг Тернопільщини Юлик прославився тим, що розділив дорогу на 178 шматків по 40 метрів кожен для того, аби вони не підпадали під вимоги, необхідні для проведення тендерів. Ремонт цієї дороги довірили компаніям, пов’язаним з Юликом без будь-якого конкурсу.

Однак Юлика не притягнули до відповідальності, а призначили начальником відділу контролю та документального забезпечення Укравтодору, він отримав статус держслужбовця.

Напередодні в.о. голови Укравтодору Славомір Новак розширив повноваження Юлика до фактично свого заступника – без погодження цієї кандидатури з Кабміном.

"Такі дії дали змогу Славоміру Новаку, уникаючи призначення небажаних кандидатур-заступників, наділити необхідними повноваженнями самостійно обраного заступника зі складу діючих співробітників Укравтодору", – йдеться у заяві.

"Закликаємо Кабінет Міністрів України скасувати нещодавній Наказ Укравтодору №137 від 25.04.2019 р., притягнути до відповідальності в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України та провести прозорі конкурсні відбори кандидатів на заміщення керівних посад даного органу, відповідно до законодавства України", – пише організація.

Теги
Коррупция
Кабмин
Юлик
Укравтодор