В мережі вибухнув скандал про подробиці служби сина Турчинова у Нацгвардії

  • 7 июля 2016, 9:02
  • 4315

Журналісти дізналися, як далеко перебував під час боїв на Донбасі син Олександра Турчинова Кирило, і як це коментувало керівництво держави.

Під час початку військової агресії Росії і розпалу російсько-української війни на Донбасі, перші особи держави вирішили показати громадськості, що і їхні діти, начебто, беруть участь у боях. Однак, після того, як випливли подробиці “служби” Олексія Порошенка та інших представників “батальйону мажор”, стало зрозуміло, що на передовій ніхто з них не був.

Видання “Страна ЮА” опублікувало розслідування про участь в АТО сина Олександра Турчинова, голови Ради безпеки і оборони. Раніше повідомлялося, що Кирило Турчинов отримав повістку до військкомату ще під час першої хвилі мобілізації. Однак, за словами батька, його єдина дитина пішла в армію добровольцем. “Мій син, отримавши диплом магістра, на наступний день написав заяву і пішов служити в Національну гвардію. Я намагаюся не коментувати цю тему, де він служить і як – щоб йому не заважали служити, щоб навколо цього не було ажіотажу, щоб не створювати проблеми йому і його товаришам по службі “, – говорив в інтерв’ю секретар РНБО.

Як вдалося дізнатися журналістам “Країни”, Кирило Турчинов більше року пропрацював у главку Нацгвардії офіцером юридичного управління, займався документообігом. “Звільнився син Турчинова на Новий рік, бо не встигав поєднувати службу і навчання. А до цього справно кожен день ходив сюди в формі, отримував зарплату (це близько 5 500 грн – прим.), – підтвердила Світлана Павловська з прес-служби Нацгвардії.

У соцмережах поширювалася інформація про те, що молода людина є студентом Теологічної семінарії Чикаго (США). У відділі оцінки успішності учнів “Країні” відповіли, що студента на ім’я Кирило Турчинов в їх списках немає. Виявилося, що Турчинов-молодший аспірант Інституту законодавства Верховної Ради. Їх профільне видання публікує його наукові статті про особливості виборчого процесу в Україні та закордоном. А ось друга частина художнього роману в стилі фентезі “Електа” Алекса Кирилова (псевдонім Кирила) поки так і не була опублікована, хоча хлопець ще кілька років тому почав роботу над книгою.

Теги
снбо
служба
ато
сын
турчинов_александр_валентинович