Вернуться на главную

Я показав всій Україні, як друзі Порошенко грабують свій народ і готові порвати на шматки будь-якого, хто про це скаже в слух — журналіст

30-01-2019, 14:55 | 17419 0
Я показав всій Україні, як друзі Порошенко грабують свій народ і готові порвати на шматки будь-якого, хто про це скаже в слух — журналіст

Я показав всій Україні, як друзі Порошенко грабують свій народ і готові порвати на шматки будь-якого, хто про це скаже в слух.

За мій сюжет про те, що курячі яйця в США дешевше ніж в Україні, радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков назвав мене комуністом!

Про це написав у Фейсбуці блогер Ростислав Шапочников (понад 30 тисяч передплатників в ФБ).

Виправдовуючи жебрацькі зарплати українських касирів 6000 грн в порівнянні з американським касиром – 1800 $, Бірюков пише, що американцеві потрібно платити податки!

Вау! А в Україні вже податки відмінили?

Для одного Порошенко, виробника курячих яєць Юрія Косюка – мабуть так. Продаючи яйця по американським цінами в Україні, виплачуючи жебрацьку зарплату, Косюк отримав з бюджету 1,4 млрд гривень дотацій, а сам катається на яхті за 180 млн доларів!

Я зрозумів чому порохоботи так люто накинулися на мене – я показав всій Україні, як друзі Порошенко грабують свій народ і готові порвати на шматки будь-якого, хто про це скаже вголос.

Дивимося моє нове відео!

Вывести на печать
читайте также
новые досье
27 августа 2019 | 10:48
Убийца 963