Україну розграбовано!!! По доходам наші олігархи перевершують королів Англії

  • 24 января 2019, 14:13
  • 4325

– Досвід яких країн нам необхідно перейняти, де вдалося побороти корупцію, чи у нас окремий випадок?

– Я вибачаюсь, але неможливо застосувати нічого. За кордоном не можуть уявити собі, там немає жодного міністра чи керівника державної фіскальної служби з 4 громадянствами.

Тут нічого не треба придумувати. На сьогоднішній день треба вводити надзвичайний економічний стан — наші люди від’їжджають на Захід: до прикладу, у Польщу за рік виїхали майже мільйон чоловік.

Я вам більше скажу — у нас є «мертві душі», які давно виїхали, а у ВР вони успішно голосують. У нас вже три роки нелегітимна ЦВК, і абсолютно в нелегітимний спосіб назначаються комісії — НКРЕКП і т.д. – це ж все робилось в співпраці з олігархами.

Політична корупція не притаманна цивілізованім країнам. Але ми бачимо, що у Франції успішно фінансувались проекти навіть президентських виборів Російською Федерацією — Марі Ле Пен.

Ми бачимо, що такий досвід нам теж не дуже підходить. Є позитивний досвід з прозорості. У людей менш деталізовано все в Конституції, але існує правова традиція, існує повага до ЗМІ, поняття честі і совісті.

Ви бачили, в якому будиночку живе Меркель — а це найбагатша країна Європи. І подивиться, як наші живуть — наші успішніші? По доходам наші олігархи перевершують королів Англії. Закон має бути один для всіх.

Теги
Доходи
Олігархи
Україна