Журналістку, яка поставила неприємне запитання Порошенку, звільнили з роботи

  • 13 ноября 2018, 10:38
  • 2538

Журналістку Марину Барановську, яка запитала у чинного президента Петра Порошенка, як це бути президентом-олігархом в країні, де люди ледь виживають, звільнили з видання "Детектор медіа". Про це Барановська повідомила в Facebook.

"В кінці цього вересня мене звільнили з "Детектора медіа". Точніше зі мною в односторонньому порядку розірвали трудовий договір, як це дозволено законом, якщо ти – ФОП (а я співпрацювала з цією редакцією саме як ФОП)", – повідомила вона.

За її словами, з вересня минулого року вона працювала в "Детектор медіа" редактором і журналістом "Відеотеки".

"На запрошення Наталії Лігачової я прийшла розвивати оновлений сайт "Відеотека", а взагалі працювала над цим проектом тривалий час – з 2010 року (з перервою на 2 роки)", – пише журналістка.

Барановська зазначає, що до її роботи не було претензій до того часу, поки вона не задала своє знамените запитання Порошенку в кінці лютого 2018 року. Після цього вона повідомляє, що ставлення керівника "Детектор медіа" до моєї роботи і до мене особисто змінилося радикально і різко".

"Я шукаю роботу в ЗМІ. І поки безрезультатно. Можливо, хтось із вас може допомогти мені порадою або рекомендацією. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу", – резюмувала журналістка.

Раніше Барановська задала на прес-конференції Порошенка запитання: "Як так виходить, що в країні все погано, а у вас добре? У чому ваш секрет?"

Також журналістка запитала, як воно – бути президентом-олігархом в країні, в якій люди виживають, а не живуть і перебувають на межі гуманітарної катастрофи.

Теги
Увольнение
Журналистка
Порошенко