Геноцид українців….Нинішня влада займається винищенням українців не тільки фізично, але й як нації — убиваючи наш генофонд, і підписуючи папірці від нашого імені, що гонять нас в кабалу

  • 8 октября 2018, 15:39
  • 2974

Геноцид українців. …

Війна. З цим зрозуміло. Ні в кого не лишилося сумнівів, що нинішня влада займається винищенням українців не тільки фізично, але й як нації — убиваючи наш генофонд, і підписуючи папірці від нашого імені, що гонять нас в кабалу.

— Економічна політика на знищення населення.

1. Тарифи. Не помірні тарифи, які нічим не обґрунтовані, і є викачкою грошей з кишень людей в кармани олігархів, які раніше злочинними махінаціями і договорняками не законно заволоділи майном країни, і наразі за допомогою цього майна розорюють людей, і поглинають всі наявні кошти введеного в зубожіння населення.

2. Ціни. В нас ціни на всі товари вище ніж в Європі. При європейській зарплаті в 1500- 8 000 євро, і оплаті комунальних 3-10 % від зарплати, наші українські зарплати 50 -100 євро і комунальні з них в 90-95 %, виглядають як економічний абсурд.

Ціни в Україні, на фоні нижчої за межу бідності заробітної плати, і мізера з неї, який залишився після проплати комунальних, виглядають як глузування з українців. Ми, за нашої заробітної плати, не можемо дозволити собі купити навіть потрібні для виживання продукти і ліки. Саме таку згубну для нації ціленаправлену знищувальну політику проводять узурпатори влади. Я вважаю це геноцидом української нації узурпаторами захопившими націю і країну в полон.

3. умисне знищення всіх інститутів в країні, не дотримання конституції, законів. Українці не мають прав і правового захисту, не можуть володіти майном країни, землею, недрами; не можуть звільнити і змінити владу; не мають медичного обслуговування, не мають можливості отримати гідну освіту; не мають можливості вижити на мізерну пенсію, і т.д.

Податки українці платять державі величезні, і отримують доход, за який не мають можливості жити, а виживають за гранью бідності. Через знищувальну економічну політику, економія в населення йде на якості їжі, на лікуванні, і це зменшує якість життя і довжину життя, що і є геноцидом нації, і її знищенням тими, хто захопив країну в полон, і використовує жителів України, як рабів і ставить над нацією експерименти, винищуючи нас планомірно і ціленаправлено.

4. оплата праці. Ні в одної країні світу, крім узурпованих тоталітарним, авторитарним режимом працюючі люди не живуть в таких злиднях і за межею виживання. Працюючи, як у всіх країнах, українці не отримують плату за свою працю, а отримують мізерні подачки, які не дають їм мати гідне життя, і навіть не дають їм виживати… це геноцид.

Це обкрадання населення. Це заволодіння його результатами праці… Це економічний абсурд, тому що працюючі люди повинні отримувати гідру оплату за свою працю. Результати нашої праці не продаються за безцінь, тому економічно абсурдним є те, що виробляючі товари не мають плати за це.

Все робиться для того, щоб раби, в яких перетворено все працююче населення України, жили на одному місці і навіть при самому жахливому тиску не думали тікати від роботодавців і не мали можливостей для цього.

Наголошую, що в нас не має попередників і наступників. З самого початку Україною керує одна шайка і міняється ролями і масками.

Ці що узурпували владу наразі, пішли ще далі в плані геноциду нації, вони ввела закони і податки, і високі тарифи, що дозволить їм заволодіти житлом більшості українців, тому що оплата платівок цієї влади неможлива для того рівня заробітних плат населення, які прописані цією ж владою.

Тобто населення перетворюють в бездомних планомірно відібравши землю, накоплені багатства, результати праці, права і свободи. До того ж ця влада провела ціленаправлене розорення населення за допомогою скачків курсу, інфляції, знищення банків і т.д. тобто ця влада проводить винищення нації шляхом економічного розорення. Пам’ятаємо, що і війна – це теж важіль знищення українців від цієї влади.

5. кредити. Довгостроковий геноцид. Узурпатори влади беруть кредити від імені українців, і розкрадають їх, тільки частково використовують, в основному не по цільовому і не правильно, для країни.

Тобто при тої економічної кризі і розоренні українців, влада закладає фундамент для того, щоб країна не змогла оговтатись і в майбутньому і буда в боргах ще десятиліттями.

6. І т.д.

По всім законам ми маємо право на свою країну. Ми вільні люди. Ми маємо право звільнити владу і закінчувати уже цю вакханалію і абсурд.

Теги
Геноцид
Влада
Українці