Крихітко на 25 мільйонів, поверни гроші державі: під ДФС Львівщини акція через борги рейдерки Софієнко

  • 27 сентября 2018, 17:01
  • 2539

Повернути 25 мільйонів податків, які державі заборгувала поплічниця режиму Януковича  Леся Софієнко, та працювати в інтересах України.

Із такими закликами під ДФС Львівської області прийшли громадські активісти – учасники антикорупційного рейду «Стоп корупції».

Додамо, що напередодні у ДФС Львівської області почали позапланову перевірку з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства бізнес-партнеркою екс-міністра АПК Миколи Присяжнюка Лесею Софієнко. За боржницю взялись після звернення активістів «Стоп корупції» до головного податківця регіону.

За даними розслідувань «СтопКору», Леся Софієнко любить елітні автівки, обслуговується у закордонних клініках та шопиться у Європі. А в Україні заборгувала щонайменше 3 мільйони доларів податків. Про це свідчать дані «СтопКору». Усі факти журналісти передали до ДФС ще навесні 2017 року.

На якій стадії знаходиться слідство і чому Софієнко досі не притягнули до відповідальності – журналісти уже показували у своїх сюжетах.

В Україні колишня поплічниця та бізнес партнерка Присяжнюка відзначилась не лише податковими боргами. У її «здобутку» – захоплення комунальної землі на березі озера Зариваха на київських Осокорках та привласнення цілого автопарку підприємства.

Теги
Софиенко
Коррупция
Митинг