Вернуться на главную

Волонтер отримав грамоту від Порошенка й одразу ж демонстративно її порвав

18-09-2018, 15:08 | 23176 0
Волонтер отримав грамоту від Порошенка й одразу ж демонстративно її порвав

Черкаський волонтер Ярослав Коваленко розірвав грамоту від президента України Петра Порошенка на очах у голови Черкаської обласної держадміністрації Юрія Ткаченка.

Про це повідомляє одне з місцевих видань.

Інцидент трапився 14 вересня під час вручення Ткаченком відзнак "За волонтерську діяльність" за підписом Порошенка з нагоди святкування Дня міста Черкаси.

Як пояснив сам волонтер, він вчинив так через свою особисту незгоду з політикою президента та влади в цілому. Також, за словами Коваленка, своїм вчинком він підтримав черкаського ветерана Олега Толмачова, котрий у травні відмовився потиснути руку Порошенку на офіційній церемонії нагородження переможців змагань "Ігор нескорених".

"Отримувати подяки від президента, якого я не поважаю та з політикою якого я категорично не згідний, я вважаю неприйнятним. Вони (представники влади – ред.) могли б зробити більше, ніж вони роблять. Окрім того, своїми діями я вирішив підтримати черкаського ветерана АТО, котрий відмовився потиснути руку Порошенку", – заявив Коваленко.

Нагадаємо, ветеран АТО Олег Толмачов відмову потиснути руку президентові Петру Порошенку пояснював тим, що глава держави не виконує своїх обіцянок. Натомість він вихваляється якимись недодосягненнями, тоді як затягнув війну на 4 роки. Присутність Порошенка на нагородженні призерів змагань "Ігри нескорених" АТОшник назвав образою.

Источник: http://ua1.com.ua

Вывести на печать
читайте также
новые досье
 • ...
  Ярослав Юрчишин Народный депутат Украины IX созыва
 • ...
  Наталья Чеботарева И.о. начальника Главного управления Государственной налоговой службы Одесской области
 • ...
  Зураб Аласания Председатель Национальной общественной телерадиокомпании Украины
 • ...
  Андрей Юраш Экс - глава департамента Министерства Культуры Украины по вопросам религий
03 января 2020 | 12:26
Мова Армія Віра ЄС 3781