Мiнiстр Петренко з'явився на зустрiч в стані алкогольного сп’яніння

  • 10 мая 2016, 23:21
  • 2943

Нещодавній візит міністра юстиції Павла Петренка закінчився скандалом, який може коштувати високопосадовцю його посади.

За словами інсайдерів, міністр прибув до Рівного 26 квітня, де місцеві функціонери – Вознюк та Корнійчук – влаштували йому ВІП-прийом. Весь день і всю ніч тривала звичайна програма “водка-дєвкі-патєфон” у кращих розважальних закладах столиці бурштинового краю.

А вже потім міністра довелося терміново виводити зі стану алкогольного сп’яніння, щоб він міг хоча б провести брифінг.

Цей факт помітили місцеві журналісти та активісти. Зокрема, про це на своїй сторінці в соцмережах неодноразово зауважувалаТаня Закордонець.
Петренко МанхетенЗамість безкоштовної зали в ОДА, прес-конференцію перенесли в “ManhattanCityHall” на 16.30, де географічно і по часу закінчилась “гульня” міністра. При цьому виникло питання – а хто ж оплатив проведення брифінгу? За чий рахунок його провели у платному закладі?

Здивувало також і те, що на захід покликали лише ЗМІ, з якими вдалося домовитись, що вони будуть задавати лише питання по “темниках”.

За спостереженням людей, яким все-таки вдалось побачити міністра, пан Петренко перебував у стані очевидного алкогольного сп’яніння або сильного похмілля. Його мова була пригальмована, щоки червоні, а очі скляні.

На брифінгу він посилено “похмелявся” холодним морозивом, а порепані губи і запухле лице видавали затяжну і важку ніч. Це, як і зміна графіку заходів, є головним підтвердженням бурхливого попереднього застілля та ранкового важкого похмілля.
Петренко БухачПетренко губи 2Петренко губи 3Петренко губи 5Порівняйте ці світлини з фото о приїзду пана Петренка. Зовсім інший вигляд.
Петренко губиПетренко до Рівного

Як виявилось, візит пана міністра до Рівного був не випадковий, а відбувся за наполяганням його однопартійця Юрія Вознюка, який є шефом самозваного голови Рівненської обласної ради Корнійчука (у двох останніх скликаннях Олександр Корнійчук був помічником народного депутата України Юрія Вознюка).

Напередодні Павло Петренко підписом свого заступника призупинив виконавче провадження рішення суду, яке має поновити Володимира Ковальчука на посаді голови Рівненської облради. А під час прес-конференції на питання про рішення пін міністр та присутні народні депутати не навели жодного законного обґрунтування таких дій. Згідно виступу, міністр намагався подати своє рішення як вирок апеляційного суду, і як високопосадовець намагався сформувати власне рішення як трактування іменем України.

Після брифінгу деякі місцеві ЗМІ, які не розбираються у законодавстві, почали трактувати постанову Мін’юсту, як призупинення рішення суду, а не самого виконавчого провадження. До того ж, спотворивши законодавство, проголосили
Корнійчука головою облради від імені заступника Мінюсту. Таким чином пан Вознюк підставив пана Петренка, і по факту вийшло, що міністр юстиції приїхав захищати недобитки бурштинової мафії.

Загалом, втручання міністра у рішення суду і довільне трактування законодавства може розцінюватись відповідними органами, як співучасть в організованій злочинній групі за попередньою змовою з метою особистої неправомірної вигоди. Але чи розуміє він це? Судячи з усього, пан міністр сам не знає у що його вплутали. Чи може знає на що йде?

 
Теги
алкоголь
пьяный
ровно
петренко_павел_дмитриевич