Тимошенко звинуватила президента у безпосередній причетності до корупційних оборудок у Міноборони

  • 17 октября 2017, 7:27
  • 2556

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка в безпосередній причетності до гучного корупційного скандалу із закупками пального в Міноборони.

Про це вона заявила у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«Усі знають, що п’ятимільярдні контракти не підписуються ні міністром оборони, ні його заступником, ні тим паче – якимось керівником департаменту Міноборони. Точно всі політики знають, хто підписує контракти на 5 мільярдів. І це – Президент України», – заявила політик, коментуючи пред’явлені звинувачення двом високопосадовцям Міністерства оборони України.

Юлія Тимошенко переконана, що заарештували чергового цапа–відбувайла – «людину, яку знайшли, щоб показати країні і щоб не викривати реальних осіб, які стоять за цими контрактами з відмивання грошей».

На думку лідера «Батьківщини», цим посадовцям, яких вже випустили під домашній арешт, пообіцяли захист.

«На поруки прийшов брати найближчий соратник президента, людина, яка опікується торгівлею зброї і яку знає весь світ. І це очевидно, що він пішов прикривати спину реальним власникам цих тіньових потоків. Вони (влада, – ред.) настільки цинічні, що будуть цю людину до останнього витягувати, нехтуючи залишками честі, моралі, не рахуючись з суспільством, бо їм на нього начхати», – обурилася парламентар.

Лідер партії висловила переконання, що саме «президент є замовником цього мільярдного контакту і саме він проводить такі оборудки та відмиває величезні гроші з бюджету на фіктивні контракти для забезпечення армії».

Юлія Тимошенко також прокоментувала репліку Петра Порошенка про те, що він відрубає руки тим, хто це робить: «Це вже як треба не поважати суспільство! Президенту насамперед треба собі рубати руки! Хай подивиться в дзеркало і чесно скаже, до чого він довів і армію, і Міноборони».

Політик нагадала про перше питання, яке ставлять, під час зустрічей з українськими політиками за кордоном: «Коли ж припиниться корупція на рівні президента і скільки все це триватиме?»

«Коли ми сьогодні захищаємо наш мир, коли ми вітаємо наших захисників зі святом, то я думаю про одне: скільки ще цинізму від головнокомандувача ми будемо терпіти і скільки ще ми йому пробачимо корупції? Я відверто кажу: поки не буде прибрана та людина, яка заробляє на війні, не можна розраховувати на мир. А нам мир потрібен більше, ніж життя», – підсумувала Голова партії.

Нагадаємо, НАБУ викрило корупційну схему розтрати 149 мільйонів гривень під час закупівель у міністерстві оборони, серед затриманих – заступник міністра Ігор Павловський.

Теги
Коррупция
Минобороны
Порошенко
Обвинения
Тимошенко